x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Salomon QST Spark 21/22 +side 150

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Salomon QST Spark 21/22 +side 150
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Salomon QST Spark 21/22 +side 150
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Salomon QST Spark 21/22 +side 150
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205606228.jpg?ts=1
Salomon Salomon QST Spark 21/22 +side 150 QST Spark 21/22 +side 150 QST Spark 21/22 +side 150 Modernit twintip-sukset. (1)
  • 00193128616892
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 399.00 399.00 EUR 1
    1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Modernit twintip-sukset.399.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Blizzard Bonafide
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203022418.jpg?ts=1
      Blizzard Blizzard Bonafide Bonafide Bonafide Blizzard Bonafide ovat laskettelusukset lasketteluun. (1)
      Blizzard Bonafide
      • 08050459682786
      1
      deal
    • Salomon Qst Lux Xs+c5 Gw J75 Alpine Skis Pinkki 70
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225862101.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151906292.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Qst Lux Xs+c5 Gw J75 Alpine Skis Pinkki 70 Qst Lux Xs+c5 Gw J75 Alpine Skis Pinkki 70 Qst Lux Xs+c5 Gw J75 Alpine Skis Pinkki 70 (1)
      Salomon Qst Lux Xs+c5 Gw J75 Alpine Skis Pinkki 70
      • 00889645999609
      1
    • Majesty Adventure Alpine Skis Woman Hvid 162
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227059188.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129591779.jpg?ts=1
      Majesty Majesty Adventure Alpine Skis Woman Hvid 162 Adventure Alpine Skis Woman Hvid 162 Adventure Alpine Skis Woman Hvid 162 (1)
      Majesty Adventure Alpine Skis Woman Hvid 162
      • 05902701506544
      1
    • Völkl Revolt 87mm Flat 169 2022 Skis uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164419556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164419559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162579431.jpg?ts=1
      Völkl Völkl Revolt 87mm Flat 169 2022 Skis uni Koko Uni Revolt 87mm Flat 169 2022 Skis uni Koko Uni Revolt 87mm Flat 169 2022 Skis uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Völkl Revolt 87mm Flat 169 2022 Skis uni Koko Uni
      • 00821264705896
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 319.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 399.00
    • info@vertaa.fi