x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Elevenate laskettelutakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Elevenate Men's Bec De Rosses Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252223095.jpg?ts=1
      Elevenate Elevenate Men's Bec De Rosses Jacket Men's Bec De Rosses Jacket Men's Bec De Rosses Jacket Elevenate Men's Bec De Rosses Jacket on vuoriton hiihtotakki lasketteluun. Sopii miehille. (1)
      Elevenate Men's Bec De Rosses Jacket
      • 07332992143476
      1
      deal
      822.90 EUR
    • Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187612799.jpg?ts=1
      Elevenate Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket Women's Bec De Rosses Jacket Women's Bec De Rosses Jacket Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket on vuoriton hiihtotakki tunturiretkiin. Sopii naisille. (1)
      Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket
      • 07332992116555
      1
      deal
      822.90 EUR
    • Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187612799.jpg?ts=1
      Elevenate Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket Women's Bec De Rosses Jacket Women's Bec De Rosses Jacket Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket on vuoriton hiihtotakki tunturiretkiin. Sopii naisille. (1)
      Elevenate Women's Bec De Rosses Jacket
      • 07332992116562
      1
      deal
      822.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Naisten laskutakit DEFAULT
        • naiset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Halti (halti)
      • Icepeak (icepeak)
      • Oakley (oakley)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Salomon (salomon)
      • Burton (burton)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 (8848)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Atomic (atomic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Montane (montane)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oneskee (oneskee)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • SCOTT (scott)
      • Skogstad (skogstad)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Ski (superdry_ski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • TREW (trew)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 230 € (price_3)
      • ≥ 230 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi