x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Icepeak Lasten laskettelutakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Icepeak Louini Jacket Oranssi 176 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250237814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264501413.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256101735.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak Louini Jacket Oranssi 176 cm Poika Louini Jacket Oranssi 176 cm Poika Louini Jacket Oranssi 176 cm Poika A.W.S. EXTREME -tuote täyttää aktiivisen ulkoilijan odotukset äärimmäisissäkin olosuhteissa. Rakenteelliset yksityiskohdat ja suojaavat materiaalit tekevät tuotteesta toimivan tilanteessa kuin tilanteessa säästä riippumatta. Säädettävä huppu Irrotettava huppu Säädettävät hihansuut Elastiset sisemmät hihansuut Vuorilliset käsienlämmittelytaskut Hissilipputasku hihassa Vetoketjussa leukasuojus Säädettävä helma Kiinteä lumilukko Muotoiltu helma Vesipilari 10 000 mm Hengittävyys 5 000 g\m2\24h Kank (1)
      Icepeak Louini Jacket Oranssi 176 cm Poika
      • 06438522710956
      2
      deal
      104.70 EUR
    • Icepeak Louini Jacket Oranssi 128 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250237814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264601949.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256101734.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak Louini Jacket Oranssi 128 cm Poika Louini Jacket Oranssi 128 cm Poika Louini Jacket Oranssi 128 cm Poika (1)
      Icepeak Louini Jacket Oranssi 128 cm Poika
      • 06438522710918
      1
      79.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Naisten laskutakit DEFAULT
        • naiset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Halti (halti)
      • Icepeak (icepeak)
      • Oakley (oakley)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Salomon (salomon)
      • Burton (burton)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Atomic (atomic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montane (montane)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oneskee (oneskee)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • SCOTT (scott)
      • Skogstad (skogstad)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Ski (superdry_ski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • TREW (trew)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 155 € (price_2)
      • 155 € - 240 € (price_3)
      • ≥ 240 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 157/164 (157_164)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi