x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Icepeak Naisten laskettelutakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Icepeak Eminence naisten talvitakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255930023.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak Eminence naisten talvitakki Eminence naisten talvitakki Eminence naisten talvitakki A.W.S. EXTREME -tuote täyttää aktiivisen ulkoilijan odotukset äärimmäisissäkin olosuhteissa. Rakenteelliset yksityiskohdat ja suojaavat materiaalit tekevät tuotteesta toimivan tilanteessa kuin tilanteessa säästä riippumatta. Kyynärpäistä muotoillut hihat Pehmeä sisäkaulus Säädettävä huppu Irrotettava huppu Säädettävät hihansuut Elastiset sisemmät hihansuut peukalorei'illä Vuorilliset käsienlämmittelytaskut Vetoketjullinen sisätasku Hissilipputasku hihassa Säädettävä helma Kiinteä lumilukko Ompe (13)
      Icepeak Eminence naisten talvitakki
      • 06438522571816
      1
      good_buy
      deal
      203.80 EUR
    • Icepeak Ulkoilutakki 'Cathay'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235717565.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak Ulkoilutakki 'Cathay' Ulkoilutakki 'Cathay' Ulkoilutakki 'Cathay' Toiminnallisuuteen ja mukavuuteen on kiinnitetty erityistä huomiota A.W.S. ACTIVE -tuotteen suunnittelussa, joten se sopii sekä aktiiviseen että rentoon liikkumiseen. Kyynärpäistä muotoillut hihat Säädettävä kiinteä huppu Säädettävät hihansuut Vuorilliset käsienlämmittelytaskut Hissilipputasku hihassa Säädettävä helma Pidennetty ja suojaava takahelma Kiinteä lumilukko Vesipilari 10 000 mm Hengittävyys 8 000 g\m2\24h Valmistettu kaksikerroksisesta kankaasta, jossa vedenpitävä kalvo on yhdistetty (4)
      Icepeak Ulkoilutakki 'Cathay'
      • 06438522649287
      2
      good_buy
      deal
      134.70 EUR
    • Icepeak lasten laskettelutakki LAKIN, tummansininen-monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203619168.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254227979.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak lasten laskettelutakki LAKIN, tummansininen-monivärinen lasten laskettelutakki LAKIN, tummansininen-monivärinen lasten laskettelutakki LAKIN, tummansininen-monivärinen (1)
      Icepeak lasten laskettelutakki LAKIN, tummansininen-monivärinen
      • 06438513270179
      • 06438513270162
      1
      45.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Naisten laskutakit DEFAULT
        • naiset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Halti (halti)
      • Icepeak (icepeak)
      • Oakley (oakley)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Salomon (salomon)
      • Burton (burton)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Atomic (atomic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montane (montane)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oneskee (oneskee)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • SCOTT (scott)
      • Skogstad (skogstad)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Ski (superdry_ski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • TREW (trew)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 155 € (price_2)
      • 155 € - 240 € (price_3)
      • ≥ 240 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 157/164 (157_164)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi