x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jones laskettelutakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Jones Mountain Surf Parka Jacket herb green Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264751191.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248269152.jpg?ts=1
      Jones Jones Mountain Surf Parka Jacket herb green Koko S Mountain Surf Parka Jacket herb green Koko S Mountain Surf Parka Jacket herb green Koko S Jonesin vaatteet on suunniteltu auttamaan sinua selviytymään sääolosuhteista ja samalla suojelemaan ympäristöämme ja luonnonvarojamme. Jones käyttää jokaisessa vaatteessa mahdollisimman paljon kierrätettyjä, kestäviä ja ympäristöystävällisiä materiaaleja. Jokainen heidän vaate on joko Oeko-Tex®- tai bluesign®-sertifioitu, ja Jones huolehtii myös siitä, että materiaaleja tuottaville maanviljelijöille maksetaan oikeudenmukaista palkkaa. Mountain Surf Parkassa on rento istuvuus ja erittäin suorituskykyinen, vartaloa myötäilevä kangas, jossa käytetään kahta ainutlaatuista 46 % kierrätyspolyesteri materiaalia. Huppu ja käsivarret on valmistettu kestävästä, vedenpitävästä 2L 20K -kankaasta, kun taas torso, jossa lämpötilan säätö on todella tärkeää, on valmistettu hengittävästä 2L neljään suuntaan joustavasta kankaasta. Parka on myös kevyesti vuorattu Bio Primaloftilla. Kylmistä myrskyisistä päivistä lämpimiin aurinkoisin päiviin, Mountain Surf Parka tarjoaa lämpöä ja hengittävyyttä, jotta vo (1)
      Jones Mountain Surf Parka Jacket herb green Koko S
      • 07630463431870
      1
      deal
      499.95 EUR
    • Jones Mountain Surf Anorak mtn surf Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257080134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254425650.jpg?ts=1
      Jones Jones Mountain Surf Anorak mtn surf Koko S Mountain Surf Anorak mtn surf Koko S Mountain Surf Anorak mtn surf Koko S Jonesin vaatteet on suunniteltu auttamaan sinua selviytymään sääolosuhteista ja samalla suojelemaan ympäristöämme ja luonnonvarojamme. Jones käyttää jokaisessa vaatteessa mahdollisimman paljon kierrätettyjä, kestäviä ja ympäristöystävällisiä materiaaleja. Jokainen heidän vaate on joko Oeko-Tex®- tai bluesign®-sertifioitu, ja Jones huolehtii myös siitä, että materiaaleja tuottaville maanviljelijöille maksetaan oikeudenmukaista palkkaa. Mountain Surf Anorakissa on rento istuvuus ja erittäin suorituskykyinen, vartaloa myötäilevä kangas, jossa on käytetty kahta ainutlaatuista 46 % kierrätyspolyesteri materiaalia. Huppu ja käsivarret on valmistettu kestävästä, vedenpitävästä 2L 20K -kankaasta, kun taas torso, jossa lämpötilan säätö on todella tärkeää, on valmistettu hengittävästä 2L neljään suuntaan joustavasta kankaasta. Anorakissa on myös kevyt vuori. Kylmistä myrskyisistä päivistä lämpimiin aurinkoisin päiviin, Mountain Surf Anorakki tarjoaa lämpöä ja hengittävyyttä, jotta voit laskea ko (1)
      Jones Mountain Surf Anorak mtn surf Koko S
      • 07630463431672
      1
      deal
      439.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Naisten laskutakit DEFAULT
        • naiset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Halti (halti)
      • Icepeak (icepeak)
      • Oakley (oakley)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Salomon (salomon)
      • Burton (burton)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 (8848)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Atomic (atomic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • Brunotti Kids (brunotti_kids)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Montane (montane)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oneskee (oneskee)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • SCOTT (scott)
      • Skogstad (skogstad)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Ski (superdry_ski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • TREW (trew)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 105 € (budget)
      • 105 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 230 € (price_3)
      • ≥ 230 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi