x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    SCOTT laskettelutakki

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • SCOTT - Vertic 3L - Laskettelutakki XXL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255789296.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT - Vertic 3L - Laskettelutakki XXL, harmaa - Vertic 3L - Laskettelutakki XXL, harmaa - Vertic 3L - Laskettelutakki XXL, harmaa Scott Vertic 3L Laskettelutakki: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, Peukaloreikä, Tuuletus, Huppu, Lumilukko, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Lumilautailu, Laskettelu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty, Materiaalin käsittely: teipatut saumat; Lisää Scott-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      SCOTT - Vertic 3L - Laskettelutakki XXL, harmaa
      • 07615523581832
      1
      deal
      369.95 EUR
    • SCOTT Ultimate DRX Jacket Women's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155558893.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Ultimate DRX Jacket Women's Ultimate DRX Jacket Women's Ultimate DRX Jacket Women's Scott Ultimate DRX Jacket Women's on vuorillinen hiihtotakki . Sopii naisille. (1)
      SCOTT Ultimate DRX Jacket Women's
      • 07613368618942
      1
      deal
      388.90 EUR
    • SCOTT Ultimate DRX Jacket Men's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155526289.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Ultimate DRX Jacket Men's Ultimate DRX Jacket Men's Ultimate DRX Jacket Men's Scott Ultimate DRX Jacket Men's on vuorillinen hiihtotakki lasketteluun. Sopii miehille. (1)
      SCOTT Ultimate DRX Jacket Men's
      • 07613368614265
      1
      deal
      388.90 EUR
    • SCOTT - Women's Jacket Ultimate Dryo Plus - Laskettelutakki S, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255372619.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT - Women's Jacket Ultimate Dryo Plus - Laskettelutakki S, sininen - Women's Jacket Ultimate Dryo Plus - Laskettelutakki S, sininen - Women's Jacket Ultimate Dryo Plus - Laskettelutakki S, sininen Scott Women's Jacket Ultimate Dryo Plus Laskettelutakki: Väri: Sininen; Koko: S; Ominaisuudet: Huppu, Eristävä, Tuuletus, Vesitiivis, Tuulenpitävä; Käyttötarkoitus: Laskettelu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Täytemateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty; Lisää Scott-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      SCOTT - Women's Jacket Ultimate Dryo Plus - Laskettelutakki S, sininen
      • 07615523577880
      1
      deal
      339.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak Performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Naisten laskutakit DEFAULT
        • naiset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Halti (halti)
      • Icepeak (icepeak)
      • Oakley (oakley)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Salomon (salomon)
      • Burton (burton)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 (8848)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altura (altura)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Atomic (atomic)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Montane (montane)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oneskee (oneskee)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • SCOTT (scott)
      • Skogstad (skogstad)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Ski (superdry_ski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Trespass (trespass)
      • TREW (trew)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 230 € (price_3)
      • ≥ 230 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi