x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

The North Face Ulkoilutakki 'ANTORA'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut The North Face Ulkoilutakki 'ANTORA'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot The North Face Ulkoilutakki 'ANTORA'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
The North Face Ulkoilutakki 'ANTORA'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/243426018.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230455075.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228696752.jpg?ts=1
The North Face The North Face Ulkoilutakki 'ANTORA' Ulkoilutakki 'ANTORA' Ulkoilutakki 'ANTORA' The North Face Kid's Antora Rain Jacket on sadetakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
  • 00193391999760
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Naiset, Tytöt
    • Kuvio: Monivärinen
  • Koko
    • Vaatteen koko: M
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Polyesteri
  • 73.80 101.80 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      The North Face Kid's Antora Rain Jacket on sadetakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille.
      73.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Five Seasons Fernie Jacket, miesten laskettelutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176106805.jpg?ts=1
      Five Seasons Five Seasons Fernie Jacket, miesten laskettelutakki Fernie Jacket, miesten laskettelutakki Fernie Jacket, miesten laskettelutakki Five Seasons Fernie Jacket sopii arkikäyttöön ja rinteeseen. Joustava malli takaa täyden liikkumavapauden. Paljon käteviä taskuja. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: Polyesteri 100 % Vedenpitävä / vettä hylkivä: Voimakkaasti vettä hylkivä Vesipilariarvo: Vähintään 5 000 mm Tuulenpitävä / tuulta hylkivä: Tuulenpitävä Hengittävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Huppu: Irrotettava Tasku(t): Rintataskut, hissilipputasku Peukaloaukot - Tarranauhoilla säädettävät hihansuut Lumilukko YKK®-vetoketju (1)
      Five Seasons Fernie Jacket, miesten laskettelutakki
      • 07311961154460
      1
    • Halti Pyry Toppatakki, Estate Blue, 120
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208057561.jpg?ts=1
      Halti Halti Pyry Toppatakki, Estate Blue, 120 Pyry Toppatakki, Estate Blue, 120 Pyry Toppatakki, Estate Blue, 120 Haltin Pyry-toppatakki on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä, mutta hengittävästä materiaalista. Kaikki saumat on teipattu. Takissa kestävä YKK-vetoketju ja paljon käytännöllisiä taskuja, joihin mahtuvat hissikortti sekä lasketteluhanskat ja -lasit. Vyötäröllä on lumilukko, joka estää lunta pääsemästä vaatteen sisään. (1)
      Halti Pyry Toppatakki, Estate Blue, 120
      • 06438361741982
      1
    • The North Face Men's Dryzzle FutureLight Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223264862.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220797122.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Men's Dryzzle FutureLight Jacket Men's Dryzzle FutureLight Jacket Men's Dryzzle FutureLight Jacket The North Face Men's Dryzzle FutureLight Jacket on sadetakki vaellukseen. Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Dryzzle FutureLight Jacket
      • 00680975925869
      1
      deal
    • Haglöfs Niva Insulated Jacket Junior
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209055209.jpg?ts=1
      Haglöfs Haglöfs Niva Insulated Jacket Junior Niva Insulated Jacket Junior Niva Insulated Jacket Junior Tämä on pienempikokoinen versio Niva-eristetakistamme nuoremmille seikkailijoille. Lumiseen säähän tehty, täysin varusteltu takki on suunniteltu erittäin lämpimäksi ja säältä tehokkaasti suojaavaksi. Vaikka takki on suunniteltu pääasiassa hiihtoon, se sopii myös muihin talviaktiviteetteihin. (1)
      Haglöfs Niva Insulated Jacket Junior
      • 07318841393384
      1
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 57.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 43.43
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 43.43
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 43.43
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.43
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 57.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 64.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 64.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 32.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.45
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 101.80
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 73.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 101.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 73.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 73.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 73.80
    • info@vertaa.fi