x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Casio Calculator WD-320MT

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Casio Calculator WD-320MT
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Casio Calculator WD-320MT
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Casio Calculator WD-320MT
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177456818.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177456864.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155325954.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151063725.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177456863.jpg?ts=1
Casio Casio Calculator WD-320MT Calculator WD-320MT Calculator WD-320MT Iso 12-numeron pöytälaskin. Iso lc-näyttö, vesi- ja pölysuojattu, pyyhittävä/pestävä, prosenttilaskenta (mm. katelaskenta), hinnoittelulaskenta (cost, sell, mar), kokonaisummamuisti gt, verolaskenta tax, etumerkin vaihto, kahden nollan näppäin, valokenno/paristovarmennus. (1)
  • 04549526612657
  • 04971850033370
  • WD-320MT
  • 141005
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Laskimen tyyppi: Talouslaskin, Pöytälaskin
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ominaisuudet
    • Laskimen toiminnnot: Verolaskuri
    • Jäähdyttimen tyyppi: Vesijäähdytys
  • Tekniset tiedot
    • Tekstirivit: 1
    • Näytön taustavalo: Ei
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Luvut: 12
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Paristojen määrä: 1
    • Virtalähteen tyyppi: Akku, Paristot, Aurinko
    • Toinen näyttö: Ei
    • Verolaskutoiminnot: Kyllä
    • Voittolaskutiminnot: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Mustavalkoinen, Valkoinen, Hopea
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 3.6 cm
    • Leveys (cm): 14.5 cm
    • Paino: 0.255 kg
    • Paino (g): 255 g
    • Syvyys: 19.5 cm
  • Akku
    • Akun tyyppi: cr2032
  • Näyttö
    • Display tilting: Kyllä
    • helppolukuinen näyttö: Kyllä
    • Näytön tyyppi: LCD
  • 28.90 42.70 EUR 5
    5
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      28.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.038141590571255 (487)
      Pöytälaskin, 12 numeroa, aurinkopaneeli, akku35.45, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      .36.37, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      38.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Iso 12-numeron pöytälaskin. Iso lc-näyttö, vesi- ja pölysuojattu, pyyhittävä/pestävä, prosenttilaskenta (mm. katelaskenta), hinnoittelula...42.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Sharp Laskin Sharp EL145T
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144540585.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239184045.jpg?ts=1
      Sharp Sharp Laskin Sharp EL145T Laskin Sharp EL145T Laskin Sharp EL145T (1)
      Sharp Laskin Sharp EL145T
      • 04974019793849
      • EL-145T
      1
    • Sharp Teknisk regner SHARP EL-501TBWH Sort/Hvid
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186035050.jpg?ts=1
      Sharp Sharp Teknisk regner SHARP EL-501TBWH Sort/Hvid Teknisk regner SHARP EL-501TBWH Sort/Hvid Teknisk regner SHARP EL-501TBWH Sort/Hvid (1)
      Sharp Teknisk regner SHARP EL-501TBWH Sort/Hvid
      • 04974019138060
      • SH-EL501TBWH
      2
    • Casio Fx-991dex Calculator Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110179984.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137840127.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151069500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101768455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101768454.jpg?ts=1
      Casio Casio Fx-991dex Calculator Musta Fx-991dex Calculator Musta Fx-991dex Calculator Musta - LCD, akku (2)
      Casio Fx-991dex Calculator Musta
      • 04971850469032
      • 04971850093657
      • 04549526611865
      • FX-991DEX
      • FX-991DEPLUS
      2
    • Sharp EL-330F - desktop calculator
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184901577.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208538793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212481377.jpg?ts=1
      Sharp Sharp EL-330F - desktop calculator EL-330F - desktop calculator EL-330F - desktop calculator Pöytälaskin, 8 numeroa, aurinkopaneeli, akku, musta (2)
      Sharp EL-330F - desktop calculator
      • 04974019027500
      • SH-EL330FBBK
      • 750106
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.40
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.40
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.40
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.40
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.10
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.10
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.10
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 30.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 30.50
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 30.40
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 30.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 30.50
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 30.30
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 30.30
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 30.40
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 30.20
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 30.20
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 29.40
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 29.40
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 29.40
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 29.20
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 29.20
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 29.20
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 29.20
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 29.50
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 29.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 29.80
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 29.80
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 29.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 29.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 29.80
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 30.10
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 30.10
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 30.10
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 30.10
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 29.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 29.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 29.40
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 29.50
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 29.50
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 29.50
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 29.40
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 29.50
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 29.50
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 29.50
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 29.50
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 29.50
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 29.50
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 29.50
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 29.60
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 29.60
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 29.80
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 29.40
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 29.40
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 29.40
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 29.40
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 29.30
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 29.30
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 29.30
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 29.20
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 29.20
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 29.20
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 29.20
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 29.10
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 29.20
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 29.20
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 29.10
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 29.10
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 29.10
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 29.00
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 29.10
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 29.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 29.00
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 28.80
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 28.80
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 28.80
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 28.90
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 32.65
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 32.65
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 33.89
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 33.89
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 33.89
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 33.89
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 33.89
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 33.89
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 29.10
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 29.20
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 29.10
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 29.00
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 28.90
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 28.90
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 28.90
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 28.90
    • info@vertaa.fi