x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HarperCollins Nordic lapset ja nuoret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • HarperCollins Nordic Legioona
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/1/0/4/harpercollins-nordic-legioona-83616104.jpg
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/1/0/4/harpercollins-nordic-legioona-83616104.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvMS8wLzQvaGFycGVyY29sbGlucy1ub3JkaWMtbGVnaW9vbmEtODM2MTYxMDQuanBn
      HarperCollins Nordic Legioona (1)
      HarperCollins Nordic Legioona
      adlibris adlibris
      8.165278033565961 (71)
      21.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      8.165278033565961 (71)
      21.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      3
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • book DEFAULT
        • book
      • Alfabeta DEFAULT
        • alfabeta
      • Alfamer DEFAULT
        • alfamer
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • book (book)
      • Alfabeta (alfabeta)
      • Alfamer (alfamer)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Art House Oy (art_house_oy)
      • Adelphi Audio (adelphi_audio)
      • Aikamedia Oy (aikamedia_oy)
      • AJAKIRJADE KIRJASTUS (ajakirjade_kirjastus)
      • Argasso bokförlag AB (argasso_bokfo_rlag_ab)
      • Atrain Kustannus (atrain_kustannus)
      • Aurinko Kustannus (aurinko_kustannus)
      • Bazar Kustannus Oy (bazar_kustannus_oy)
      • Bendis, Brian Michael (bendis_brian_michael)
      • Berghs (berghs)
      • Blyton, Enid (blyton_enid)
      • BoD (bod)
      • Bokfabriken (bokfabriken)
      • Bokförlaget Hegas (bokfo_rlaget_hegas)
      • Bokförlaget Langenskiöld (bokfo_rlaget_langenskio_ld)
      • Bokförlaget Semic (bokfo_rlaget_semic)
      • Bokförlaget Tranan (bokfo_rlaget_tranan)
      • Bokslukaren Urax (bokslukaren_urax)
      • Bonnier Audio (bonnier_audio)
      • Bonnier Carlsen (bonnier_carlsen)
      • Bonnier Fakta (bonnier_fakta)
      • Bookcover (bookcover)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • Brombergs (brombergs)
      • B Wahlströms (b_wahlstro_ms)
      • Calazo förlag (calazo_fo_rlag)
      • Cobolt Förlag (cobolt_fo_rlag)
      • Colfer, Eoin (colfer_eoin)
      • Collins, Suzanne (collins_suzanne)
      • Cousins, Lucy (cousins_lucy)
      • Cozy Publishing (cozy_publishing)
      • Disney (disney)
      • Disney Prinsessat (disney_prinsessat)
      • Dorling Kindersley Ltd (dorling_kindersley_ltd)
      • Egmont Kirjalito (egmont_kirjalito)
      • Egmont kustannus oy ab (egmont_kustannus_oy_ab)
      • Egmont Publishing (egmont_publishing)
      • Egmont Publishing AB (egmont_publishing_ab)
      • Ellerströms förlag AB (ellerstro_ms_fo_rlag_ab)
      • En bok för alla (en_bok_fo_r_alla)
      • Enostone Oy (enostone_oy)
      • Epic Ermine (epic_ermine)
      • Epix (epix)
      • Etana Editions Oy (etana_editions_oy)
      • F-Kustannus Oy (f_kustannus_oy)
      • Fontana Media Ab Oy (fontana_media_ab_oy)
      • Fri Tanke Förlag (fri_tanke_fo_rlag)
      • Förlaget Hjulet (fo_rlaget_hjulet)
      • Förlaget M Oy Ab (fo_rlaget_m_oy_ab)
      • Förlaget Vingpennan (fo_rlaget_vingpennan)
      • Förlags Ab Scriptum (fo_rlags_ab_scriptum)
      • Gilla Böcker (gilla_bo_cker)
      • Gleerups Utbildning AB (gleerups_utbildning_ab)
      • Goscinny, Rene (goscinny_rene)
      • Gösta Serlachiuksen taidesäätiö (go_sta_serlachiuksen_taidesa_a_tio_)
      • Haamu Kustannus (haamu_kustannus)
      • Handford, Martin (handford_martin)
      • HarperCollins Nordic (harpercollins_nordic)
      • Hill, Eric (hill_eric)
      • Hippo Bokförlag (hippo_bokfo_rlag)
      • Hoi Förlag AB (hoi_fo_rlag_ab)
      • Hunter, Erin (hunter_erin)
      • ICASOS (icasos)
      • Idus Förlag (idus_fo_rlag)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • Ivrea (ivrea)
      • Jansson, Tove (jansson_tove)
      • Kabusa Böcker (kabusa_bo_cker)
      • Kanguru (kanguru)
      • Karisto oy (karisto_oy)
      • Karneval förlag (karneval_fo_rlag)
      • Kartago Förlag (kartago_fo_rlag)
      • Kehitysvammaliitto ry. (kehitysvammaliitto_ry_)
      • Kids.fi (kids_fi)
      • Kikkuli Förlag (kikkuli_fo_rlag)
      • Kubo, Tite (kubo_tite)
      • Kulttuurikioski osk (kulttuurikioski_osk)
      • Kunnas, Mauri (kunnas_mauri)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannus Buster (kustannus_buster)
      • Kustannus HD (kustannus_hd)
      • Kustannusliike Robustos (kustannusliike_robustos)
      • Kustannusosakeyhtiö Aula & Co (kustannusosakeyhtio_aula_co)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kustannusosakeyhtiö Kumiorava (kustannusosakeyhtio_kumiorava)
      • Kustannusosakeyhtiö Nemo (kustannusosakeyhtio_nemo)
      • KUSTANNUSOSAKEYHTIÖ OTAVA (kustannusosakeyhtio_otava)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Siltala (kustannusosakeyhtio_siltala)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kustannus Oy Pieni Karhu (kustannus_oy_pieni_karhu)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Kvaliti (kvaliti)
      • Labyrinth Books ab (labyrinth_books_ab)
      • Lasten Keskus Oy (lasten_keskus_oy)
      • Lava Förlag (lava_fo_rlag)
      • Lavender Lit (lavender_lit)
      • Lector kustannus (lector_kustannus)
      • LEGO (lego)
      • Lemniscaat, Uitgeverij (lemniscaat_uitgeverij)
      • Leopold (leopold)
      • Liber (liber)
      • Lilla Piratförlaget (lilla_piratfo_rlaget)
      • LL-förlaget (ll_fo_rlaget)
      • Lärum-förlaget ab (la_rum_fo_rlaget_ab)
      • Maahenki Oy (maahenki_oy)
      • Marketiimi (marketiimi)
      • Massolit Förlagsgrupp AB (massolit_fo_rlagsgrupp_ab)
      • Mediapinta Oy (mediapinta_oy)
      • Metsäkustannus Oy (metsa_kustannus_oy)
      • Meyer, Stephenie (meyer_stephenie)
      • Millar, Mark (millar_mark)
      • Minerva Kustannus Oy (minerva_kustannus_oy)
      • Mirri Creative (mirri_creative)
      • Modernista (modernista)
      • Myllylahti Oy (myllylahti_oy)
      • Natur & Kultur Akademisk (natur_kultur_akademisk)
      • Natur & Kultur Allmänlitt. (natur_kultur_allma_nlitt_)
      • Natur & Kultur Allmänlitteratur (natur_kultur_allma_nlitteratur)
      • Natur & Kultur Läromedel (natur_kultur_la_romedel)
      • Naumann & Göbel Verlagsgesellshaft mbH (naumann_go_bel_verlagsgesellshaft_mbh)
      • None (none)
      • Nopola, Sinikka (nopola_sinikka)
      • Nordbooks (nordbooks)
      • Nordqvist, Sven (nordqvist_sven)
      • Norstedts (norstedts)
      • Ntamo tmi (ntamo_tmi)
      • Nypon förlag (nypon_fo_rlag)
      • Oda, Eiichiro (oda_eiichiro)
      • Ohkubo, Atsushi (ohkubo_atsushi)
      • Olika Förlag (olika_fo_rlag)
      • Olli Kuusisto (olli_kuusisto)
      • Opal (opal)
      • Ordalaget Bokförlag (ordalaget_bokfo_rlag)
      • Otava (otava)
      • Pagina Förlag (pagina_fo_rlag)
      • Pen & Paper (pen_paper)
      • Penguin Books Ltd (UK) (penguin_books_ltd_uk_)
      • Perussanoma Oy (perussanoma_oy)
      • Petomies (petomies)
      • Pikku-idis (pikku_idis)
      • Pintxo Förlag (pintxo_fo_rlag)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Päivä osakeyhtiö (pa_iva_osakeyhtio_)
      • Qubits (qubits)
      • Rabén & sjögren (rabe_n_sjo_gren)
      • Readme.fi Oy (readme_fi_oy)
      • Reuna Kustantamo ja kirjakauppa Oy (reuna_kustantamo_ja_kirjakauppa_oy)
      • Saamelaiskäräjät (saamelaiska_ra_ja_t)
      • Sanasato (sanasato)
      • Sanoma Pro Oy (sanoma_pro_oy)
      • Satukustannus Oy (satukustannus_oy)
      • Savukeidas kustannus (savukeidas_kustannus)
      • Scarabe Kustannus (scarabe_kustannus)
      • Scarry, Richard (scarry_richard)
      • SINISUKK (sinisukk)
      • Sitruuna kustannus (sitruuna_kustannus)
      • Sley-Media Oy (sley_media_oy)
      • Star Wars Rebels (star_wars_rebels)
      • Stevali (stevali)
      • Studentlitteratur AB (studentlitteratur_ab)
      • Sunkirja (sunkirja)
      • Sun Text oy (sun_text_oy)
      • Suomen Lähetysseura ry. (suomen_la_hetysseura_ry_)
      • Suomen psykologinen instituuttiyhdistys (suomen_psykologinen_instituuttiyhdistys)
      • Suomen Rauhanyhdistysten Keskusyhdistys ry. (suomen_rauhanyhdistysten_keskusyhdistys_ry_)
      • Tactic Publishing (tactic_publishing)
      • Takahashi, Yoshihiro (takahashi_yoshihiro)
      • TAMMERRAAMAT (tammerraamat)
      • Tukan Förlag (tukan_fo_rlag)
      • Turun museokeskus (turun_museokeskus)
      • Type and Tell (type_and_tell)
      • Usborne (usborne)
      • Usborne Publishing Ltd (usborne_publishing_ltd)
      • Vaktel förlag (vaktel_fo_rlag)
      • Valde Aho (valde_aho)
      • Valmiixi (valmiixi)
      • Varrak (Tallinn) (varrak_tallinn_)
      • Vaukirja (vaukirja)
      • Verbum AB (verbum_ab)
      • Viisas Elämä Oy (viisas_ela_ma_oy)
      • Volante (volante)
      • Vombat Förlag (vombat_fo_rlag)
      • Vulkan (vulkan)
      • Watt, Fiona (watt_fiona)
      • WickWick (wickwick)
      • Wsoy (wsoy)
    • Hinta (price):
      • < 6€ (budget)
      • 6€ - 8€ (low)
      • 8€ - 13€ (medium)
      • > 13€ (high)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4+ years (4_years)
    • BindingCode (bindingcode):
      • Audio CD (audio_cd)
      • Audioboek CD (audioboek_cd)
      • Binding unknown (binding_unknown)
      • Bindwijze overig (bindwijze_overig)
      • Boxset (boxset)
      • Cd-rom (cd_rom)
      • Hardcover (hardcover)
      • kierreselkäinen (kierreselka_inen)
      • Losbladig (losbladig)
      • muu (muu)
      • nidottu (nidottu)
      • Onbekende bindwijze (onbekende_bindwijze)
      • Other Media (other_media)
      • Overige Formaten (overige_formaten)
      • pahvisivuinen (pahvisivuinen)
      • Paperback (paperback)
      • sidottu (sidottu)
      • Spiraalgebonden (spiraalgebonden)
      • Spiral Binder (spiral_binder)
    • teema (teema):
      • Pirates (pirates)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi