x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Päivä osakeyhtiö lapset ja nuoret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesuksen ystävät
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/6/7/8/paiv-osakeyhtio-loyda-jeesuksen-yst-v-t-81722678.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/6/7/8/paiv-osakeyhtio-loyda-jeesuksen-yst-v-t-81722678.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvNi83LzgvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLWxveWRhLWplZXN1a3Nlbi15c3Qtdi10LTgxNzIyNjc4LmpwZw==
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesuksen ystävät (1)
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesuksen ystävät
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      5.9, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      5.9, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
      most_sold
    • Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesus
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/3/4/6/6/paiv-osakeyhtio-loyda-jeesus-82733466.jpg
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/3/4/6/6/paiv-osakeyhtio-loyda-jeesus-82733466.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzMvNC82LzYvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLWxveWRhLWplZXN1cy04MjczMzQ2Ni5qcGc=
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesus (1)
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jeesus
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      5.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      5.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
    • Päivä osakeyhtiö Mummin tarinoita lapsille
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/8/0/7/paiv-osakeyhtio-mummin-tarinoita-lapsille-81725807.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/8/0/7/paiv-osakeyhtio-mummin-tarinoita-lapsille-81725807.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvOC8wLzcvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLW11bW1pbi10YXJpbm9pdGEtbGFwc2lsbGUtODE3MjU4MDcuanBn
      Päivä osakeyhtiö Mummin tarinoita lapsille (1)
      Päivä osakeyhtiö Mummin tarinoita lapsille
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      16.7, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      16.7, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
    • Päivä osakeyhtiö Suojelusenkelini
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/3/4/9/paiv-osakeyhtio-suojelusenkelini-81721349.jpg
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/3/4/9/paiv-osakeyhtio-suojelusenkelini-81721349.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvMy80LzkvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLXN1b2plbHVzZW5rZWxpbmktODE3MjEzNDkuanBn
      Päivä osakeyhtiö Suojelusenkelini (1)
      Päivä osakeyhtiö Suojelusenkelini
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      12.5, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      12.5, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
    • Päivä osakeyhtiö Nosta läppä : Raamattu kertoo
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/5/2/7/paiv-osakeyhtio-nosta-lapp-raamattu-kertoo-84260527.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/5/2/7/paiv-osakeyhtio-nosta-lapp-raamattu-kertoo-84260527.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvNS8yLzcvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLW5vc3RhLWxhcHAtcmFhbWF0dHUta2VydG9vLTg0MjYwNTI3LmpwZw==
      Päivä osakeyhtiö Nosta läppä : Raamattu kertoo (1)
      Päivä osakeyhtiö Nosta läppä : Raamattu kertoo
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      14.1, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      14.1, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      2
    • Päivä osakeyhtiö Ensi Raamattu
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/9/3/8/paiv-osakeyhtio-ensi-raamattu-83794938.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/9/3/8/paiv-osakeyhtio-ensi-raamattu-83794938.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzQvOS8zLzgvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLWVuc2ktcmFhbWF0dHUtODM3OTQ5MzguanBn
      Päivä osakeyhtiö Ensi Raamattu (1)
      Päivä osakeyhtiö Ensi Raamattu
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      12.5, 4pv (offer_sdt_4_days)
      adlibris adlibris
      7.902738091331022 (70)
      12.5, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
    • Päivä osakeyhtiö Löydä Jumalan suunnitelma
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/6/8/7/paiv-osakeyhtio-loyda-jumalan-suunnitelma-81721687.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/6/8/7/paiv-osakeyhtio-loyda-jumalan-suunnitelma-81721687.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNi84LzcvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLWxveWRhLWp1bWFsYW4tc3V1bm5pdGVsbWEtODE3MjE2ODcuanBn
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jumalan suunnitelma (1)
      Päivä osakeyhtiö Löydä Jumalan suunnitelma
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      8.4, 4pv (offer_sdt_4_days)
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      8.4, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Päivä osakeyhtiö Pääsiäiskertomus
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/8/2/5/paiv-osakeyhtio-pa-si-iskertomus-81725825.jpg
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/5/8/2/5/paiv-osakeyhtio-pa-si-iskertomus-81725825.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvOC8yLzUvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLXBhLXNpLWlza2VydG9tdXMtODE3MjU4MjUuanBn
      Päivä osakeyhtiö Pääsiäiskertomus (1)
      Päivä osakeyhtiö Pääsiäiskertomus
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      8.6, 4pv (offer_sdt_4_days)
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      8.6, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Päivä osakeyhtiö Roosa sairaalassa
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/7/3/4/paiv-osakeyhtio-roosa-sairaalassa-81721734.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/7/3/4/paiv-osakeyhtio-roosa-sairaalassa-81721734.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNy8zLzQvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLXJvb3NhLXNhaXJhYWxhc3NhLTgxNzIxNzM0LmpwZw==
      Päivä osakeyhtiö Roosa sairaalassa (1)
      Päivä osakeyhtiö Roosa sairaalassa
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      12.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      12.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Päivä osakeyhtiö Roosa ja Valdemar
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/8/7/4/paiv-osakeyhtio-roosa-ja-valdemar-81722874.jpg
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/8/7/4/paiv-osakeyhtio-roosa-ja-valdemar-81722874.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvOC83LzQvcGFpdi1vc2FrZXlodGlvLXJvb3NhLWphLXZhbGRlbWFyLTgxNzIyODc0LmpwZw==
      Päivä osakeyhtiö Roosa ja Valdemar (1)
      Päivä osakeyhtiö Roosa ja Valdemar
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      15.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      booky booky
      8.070460713237647 (8)
      15.3, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • book DEFAULT
        • book
      • Alfabeta DEFAULT
        • alfabeta
      • Alfamer DEFAULT
        • alfamer
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • book (book)
      • Alfabeta (alfabeta)
      • Alfamer (alfamer)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Art House Oy (art_house_oy)
      • Aikamedia Oy (aikamedia_oy)
      • AJAKIRJADE KIRJASTUS (ajakirjade_kirjastus)
      • Atrain Kustannus (atrain_kustannus)
      • Aurinko Kustannus (aurinko_kustannus)
      • Bazar Kustannus Oy (bazar_kustannus_oy)
      • Bendis, Brian Michael (bendis_brian_michael)
      • Blyton, Enid (blyton_enid)
      • Bookcover (bookcover)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • Calazo förlag (calazo_fo_rlag)
      • Colfer, Eoin (colfer_eoin)
      • Collins, Suzanne (collins_suzanne)
      • Cousins, Lucy (cousins_lucy)
      • Cozy Publishing (cozy_publishing)
      • Disney (disney)
      • Disney Prinsessat (disney_prinsessat)
      • Dorling Kindersley Ltd (dorling_kindersley_ltd)
      • Egmont Kirjalito (egmont_kirjalito)
      • Egmont kustannus oy ab (egmont_kustannus_oy_ab)
      • Enostone Oy (enostone_oy)
      • Epic Ermine (epic_ermine)
      • Etana Editions Oy (etana_editions_oy)
      • F-Kustannus Oy (f_kustannus_oy)
      • Goscinny, Rene (goscinny_rene)
      • Haamu Kustannus (haamu_kustannus)
      • Handford, Martin (handford_martin)
      • HarperCollins Nordic (harpercollins_nordic)
      • Hill, Eric (hill_eric)
      • Hunter, Erin (hunter_erin)
      • ICASOS (icasos)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • Ivrea (ivrea)
      • Jansson, Tove (jansson_tove)
      • Karisto oy (karisto_oy)
      • Kehitysvammaliitto ry. (kehitysvammaliitto_ry_)
      • Kids.fi (kids_fi)
      • Kubo, Tite (kubo_tite)
      • Kulttuurikioski osk (kulttuurikioski_osk)
      • Kunnas, Mauri (kunnas_mauri)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannus Buster (kustannus_buster)
      • Kustannusosakeyhtiö Aula & Co (kustannusosakeyhtio_aula_co)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kustannusosakeyhtiö Kumiorava (kustannusosakeyhtio_kumiorava)
      • Kustannusosakeyhtiö Nemo (kustannusosakeyhtio_nemo)
      • KUSTANNUSOSAKEYHTIÖ OTAVA (kustannusosakeyhtio_otava)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Siltala (kustannusosakeyhtio_siltala)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kustannus Oy Pieni Karhu (kustannus_oy_pieni_karhu)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Kvaliti (kvaliti)
      • Labyrinth Books ab (labyrinth_books_ab)
      • Lasten Keskus Oy (lasten_keskus_oy)
      • LEGO (lego)
      • LL-förlaget (ll_fo_rlaget)
      • Maahenki Oy (maahenki_oy)
      • Marketiimi (marketiimi)
      • Metsäkustannus Oy (metsa_kustannus_oy)
      • Meyer, Stephenie (meyer_stephenie)
      • Millar, Mark (millar_mark)
      • Minerva Kustannus Oy (minerva_kustannus_oy)
      • Mirri Creative (mirri_creative)
      • Myllylahti Oy (myllylahti_oy)
      • Naumann & Göbel Verlagsgesellshaft mbH (naumann_go_bel_verlagsgesellshaft_mbh)
      • None (none)
      • Nopola, Sinikka (nopola_sinikka)
      • Nordbooks (nordbooks)
      • Nordqvist, Sven (nordqvist_sven)
      • Oda, Eiichiro (oda_eiichiro)
      • Ohkubo, Atsushi (ohkubo_atsushi)
      • Otava (otava)
      • Pen & Paper (pen_paper)
      • Penguin Books Ltd (UK) (penguin_books_ltd_uk_)
      • Petomies (petomies)
      • Pikku-idis (pikku_idis)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Päivä osakeyhtiö (pa_iva_osakeyhtio_)
      • Qubits (qubits)
      • Rabén & sjögren (rabe_n_sjo_gren)
      • Readme.fi Oy (readme_fi_oy)
      • Reuna Kustantamo ja kirjakauppa Oy (reuna_kustantamo_ja_kirjakauppa_oy)
      • Saamelaiskäräjät (saamelaiska_ra_ja_t)
      • Sanoma Pro Oy (sanoma_pro_oy)
      • Satukustannus Oy (satukustannus_oy)
      • Savukeidas kustannus (savukeidas_kustannus)
      • Scarry, Richard (scarry_richard)
      • SINISUKK (sinisukk)
      • Sitruuna kustannus (sitruuna_kustannus)
      • Sley-Media Oy (sley_media_oy)
      • Star Wars Rebels (star_wars_rebels)
      • Sunkirja (sunkirja)
      • Sun Text oy (sun_text_oy)
      • Suomen Lähetysseura ry. (suomen_la_hetysseura_ry_)
      • Suomen psykologinen instituuttiyhdistys (suomen_psykologinen_instituuttiyhdistys)
      • Suomen Rauhanyhdistysten Keskusyhdistys ry. (suomen_rauhanyhdistysten_keskusyhdistys_ry_)
      • Tactic Publishing (tactic_publishing)
      • Takahashi, Yoshihiro (takahashi_yoshihiro)
      • TAMMERRAAMAT (tammerraamat)
      • Turun museokeskus (turun_museokeskus)
      • Usborne (usborne)
      • Usborne Publishing Ltd (usborne_publishing_ltd)
      • Varrak (Tallinn) (varrak_tallinn_)
      • Vaukirja (vaukirja)
      • Viisas Elämä Oy (viisas_ela_ma_oy)
      • Watt, Fiona (watt_fiona)
      • WickWick (wickwick)
      • Wsoy (wsoy)
    • Hinta (price):
      • < 6€ (budget)
      • 6€ - 8€ (low)
      • 8€ - 13€ (medium)
      • > 13€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Book Kirjajoulukalenteri (book_kirjajoulukalenteri)
    • BindingCode (bindingcode):
      • Audio CD (audio_cd)
      • Audioboek CD (audioboek_cd)
      • Binding unknown (binding_unknown)
      • Bindwijze overig (bindwijze_overig)
      • Boek & Audio CD (boek_audio_cd)
      • Boxset (boxset)
      • Cd-rom (cd_rom)
      • Hardcover (hardcover)
      • kierreselkäinen (kierreselka_inen)
      • Losbladig (losbladig)
      • muu (muu)
      • nidottu (nidottu)
      • Onbekende bindwijze (onbekende_bindwijze)
      • Other Media (other_media)
      • Overige Formaten (overige_formaten)
      • pahvisivuinen (pahvisivuinen)
      • Paperback (paperback)
      • sidottu (sidottu)
      • Spiraalgebonden (spiraalgebonden)
      • Spiral Binder (spiral_binder)
    • Mallin nimi (group_name):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi