x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Joha - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Joha - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Joha - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Joha - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/98348444.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221715632.jpg
Joha Joha - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy - Footed Leggings Navy - 80 (12-24 Months) - Navy Joha - Leggings - Navy footed leggings by Joha. The footed leggings have a ribbed design. Elasticated waist. Crafted with woolmark® certified merino wool. Produced responsibly with EU Ecolabel. Wool has natural temperature regulating properties. 85% Wool, 15% Silk. Machine washable 40 degrees. (1)
  • 05703059944596
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Silkki, Villa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • 32.95 32.95 EUR 1
    1
    • Babyshop.fi Babyshop.fi
      Joha - Leggings - Navy footed leggings by Joha. The footed leggings have a ribbed design. Elasticated waist. Crafted with woolmark® cert...32.95, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 8-10 Years - Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212981973.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218049404.jpg
      Nike Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 8-10 Years - Pink Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 8-10 Years - Pink Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 8-10 Years - Pink NIKE Lapsi - Leggings - Pink Nike Air Essentials leggings by NIKE. The leggings have a stretchy material. Elasticated waist. (1)
      Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 8-10 Years - Pink
      • 00195245221928
      1
    • Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 6-8 Years - Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212981973.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218049404.jpg
      Nike Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 6-8 Years - Pink Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 6-8 Years - Pink Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 6-8 Years - Pink NIKE Lapsi - Leggings - Pink Nike Air Essentials leggings by NIKE. The leggings have a stretchy material. Elasticated waist. (1)
      Nike Lapsi - Nike Air Essentials Leggings Pink - 6-8 Years - Pink
      • 00195245221911
      1
    • Fixoni Leggingsit, Almond, 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203217630.jpg
      Fixoni Fixoni Leggingsit, Almond, 62 Leggingsit, Almond, 62 Leggingsit, Almond, 62 Fixonin pehmeästä puuvillaneuloksesta valmistetuissa leggingseissä on täyspitkät lahkeet ja joustava vyötärö. Täydellinen perusvaate lapsen vaatekaappiin! (1)
      Fixoni Leggingsit, Almond, 62
      • 05714625522087
      1
    • Fixoni Leggingsit, Old Rose, 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203217589.jpg
      Fixoni Fixoni Leggingsit, Old Rose, 68 Leggingsit, Old Rose, 68 Leggingsit, Old Rose, 68 Fixonin pitsisestä puuvillaneuloksesta valmistetuissa leggingseissä on täyspitkät lahkeet ja joustava vyötärö. Täydellinen perusvaate lapsen vaatekaappiin! (1)
      Fixoni Leggingsit, Old Rose, 68
      • 05714625522179
      1
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 32.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 21.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 21.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.75
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.95
    • info@vertaa.fi