x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Petit Crabe lasten leggingsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 11-12 Vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142189721.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204322082.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204322079.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204322081.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204322077.jpg?ts=1
      Petit Crabe Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 11-12 Vuotta UV-Housut, Watermelon 11-12 Vuotta UV-Housut, Watermelon 11-12 Vuotta Petit Craben hienoissa UV-leggingseissä on suojakerroin SPF 50+, jotta lapsesi voi nauttia lämmöstä turvallisesti. Sopii loistavasti hellepäivän ulkoleikkeihin. (1)
      Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 11-12 Vuotta
      • 05714116008250
      1
      27.80 EUR
    • Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 13-14 Vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142189721.jpg?ts=1
      Petit Crabe Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 13-14 Vuotta UV-Housut, Watermelon 13-14 Vuotta UV-Housut, Watermelon 13-14 Vuotta Petit Craben hienoissa UV-leggingseissä on suojakerroin SPF 50+, jotta lapsesi voi nauttia lämmöstä turvallisesti. Sopii loistavasti hellepäivän ulkoleikkeihin. (1)
      Petit Crabe UV-Housut, Watermelon 13-14 Vuotta
      • 05714116008267
      1
      30.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • CeLaVi (celavi)
      • Asics (asics)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Joha (joha)
      • Billieblush (billieblush)
      • Carrement Beau (carrement_beau)
      • Champion (champion)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DKNY (dkny)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Ellesse (ellesse)
      • FILA (fila)
      • Fixoni (fixoni)
      • Frugi (frugi)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • GoBabyGo (gobabygo)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hummel (hummel)
      • Ikks (ikks)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mini Rodini (mini_rodini)
      • Minymo (minymo)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noa noa miniature (noa_noa_miniature)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Svea (svea)
      • The tiny universe (the_tiny_universe)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Under Armour (under_armour)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Vivasport (vivasport)
      • Wheat (wheat)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 23 € (price_2)
      • 23 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Vaatteen malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 44 (44)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi