x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aurelia Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Aurelia Freestyle Polkupyörä 20'', Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181895334.jpg
      Aurelia Aurelia Freestyle Polkupyörä 20'', Keltainen Freestyle Polkupyörä 20'', Keltainen Freestyle Polkupyörä 20'', Keltainen Dinon siisti Freestyle-pyörä sopii kaupungin nopeimmille polkijoille. Pyörässä on käsijarrut sekä etu- että takapyörälle, säädettävä satula, heijastimet ja ketjujen suojus. Ohjaustanko kiertyy 360 astetta ja molemmissa renkaissa on jalkatuet valmiina - täydellinen valinta temppupyöräilijälle! (1)
      Aurelia Freestyle Polkupyörä 20'', Keltainen
      • 08006817904557
      1
      195.90 EUR
    • Aurelia Summertime 24" lasten pyörä, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168763549.jpg
      Aurelia Aurelia Summertime 24" lasten pyörä, valkoinen Summertime 24" lasten pyörä, valkoinen Summertime 24" lasten pyörä, valkoinen (1)
      Aurelia Summertime 24" lasten pyörä, valkoinen
      • 08006817904540
      1
      375.99 EUR
    • Aurelia -polkupyörä 20" 420U
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143007216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185743328.jpg
      Aurelia Aurelia -polkupyörä 20" 420U -polkupyörä 20" 420U -polkupyörä 20" 420U (1)
      Aurelia -polkupyörä 20" 420U
      • 08006817420262
      1
      272.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Aurelia (aurelia)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • Bikestar (bikestar)
      • Black dragon (black_dragon)
      • Chillafish (chillafish)
      • Cobra (cobra)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Globber (globber)
      • Greta Gris (greta_gris)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • KINK (kink)
      • Lionelo (lionelo)
      • Lorelli (lorelli)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Naits (naits)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noxon (noxon)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Razor (razor)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • Smoby (smoby)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • vidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 215 € (price_2)
      • 215 € - 420 € (price_3)
      • ≥ 420 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Yksipyöräinen (yksipyo_ra_inen)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi