x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    DBS Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • DBS Bikerz Ida 433 19, nuorten citypyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142657852.jpg
      DBS DBS Bikerz Ida 433 19, nuorten citypyörä Bikerz Ida 433 19, nuorten citypyörä Bikerz Ida 433 19, nuorten citypyörä Nuorten 3-vaihteinen citypyörä. Kaunis klassikkomalli hyvällä ja mukavalla ajoasennolla. Vaivaton huolto. Paino noin 10 kg. Bikerz Ida 433 -citypyörän runko on lujatekoista alumiinia. Pyörässä on jalka- ja käsijarrut. Pystysuora ajoasento on eduksi kaupunkiliikenteessä, satulasta näkee hyvin ympärilleen. Varustelutasoon kuuluu ketjukotelo, tavarateline ja kori. Pyörä täyttää eurooppalaiset turvallisuusvaatimukset. Tuotetiedot: - Käyttö: Asfaltti ja vaihteleva alusta, arki-, työmatka- ja retki... (3)
      DBS Bikerz Ida 433 19, nuorten citypyörä
      • 07057972021307
      1
      most_sold
      449.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Maastopyörät DEFAULT
        • maastopyo_ra_
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Crescent DEFAULT
        • crescent
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Crescent (crescent)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Aurelia (aurelia)
      • Batman (batman)
      • Big (big)
      • Bits (bits)
      • DBS (dbs)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Electra (electra)
      • Ghost (ghost)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Kettler (kettler)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kona (kona)
      • Lief! (lief_)
      • Marin (marin)
      • Merida (merida)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Monark (monark)
      • Nishiki (nishiki)
      • NS Bikes (ns_bikes)
      • Only One (only_one)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Principia (principia)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Razor (razor)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • S'Cool (s_cool)
      • Salutoni (salutoni)
      • SCOTT (scott)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Serious (serious)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Stereo Bikes (stereo_bikes)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 190 € (budget)
      • 190 € - 310 € (price_190_310)
      • 310 € - 420 € (price_310_420)
      • ≥ 420 € (price_420)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 24 (24)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Hybridipyörä (hybridipyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Maantiepyörä (maantiepyo_ra_)
      • Maastopyörä (maastopyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi