x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Disney Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Disney 2, 14 tuuman lasten pyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163080191.jpg
      Disney Disney 2, 14 tuuman lasten pyörä 2, 14 tuuman lasten pyörä 2, 14 tuuman lasten pyörä Tämä viileä 14tuuman pyörä on täydellinen, kun lapsesi on valmis siirtymään tasapainopyörästä poljinpyörään. Tukipyörät on helppo irrottaa, kun lapsi ei enää tarvitse niitä. Sininen lakattu teräsrunko on koristeltu Avengers-tarralla, aivan kuten suljettu ketjusuoja. Ohjaustangot ovat sinisiä ja valkoiset kahvat, jotka antavat erityisen hyvän pidon. Ilmapyörät ovat erityisen leveitä ja karkeasti kuvioituja, jotta lapsesi voi tasapainottaa helpommin, kun tukipyörät irrotetaan. MERKINTÄ! Pyöräss... (1)
      Disney 2, 14 tuuman lasten pyörä
      • 03496272440205
      • ch-tombv-372200
      1
      185.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Aurelia (aurelia)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • Bikestar (bikestar)
      • Black dragon (black_dragon)
      • Chillafish (chillafish)
      • Cobra (cobra)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Globber (globber)
      • Greta Gris (greta_gris)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • KINK (kink)
      • Lionelo (lionelo)
      • Lorelli (lorelli)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Naits (naits)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noxon (noxon)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Razor (razor)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • Smoby (smoby)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • vidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 215 € (price_2)
      • 215 € - 420 € (price_3)
      • ≥ 420 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Yksipyöräinen (yksipyo_ra_inen)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi