x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Greta Gris Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Greta Gris Dino Bikes Peppa Pig 12' polkupyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178366693.jpg
      Greta Gris Greta Gris Dino Bikes Peppa Pig 12' polkupyörä Dino Bikes Peppa Pig 12' polkupyörä Dino Bikes Peppa Pig 12' polkupyörä Peppa Pig Lasten pyörä, 12 tuumaa tukipyörilläTämä mukava 12 tuuman pyörä on täydellinen, kun lapsesi on valmis siirtymään tasapainopyörästä polkypyörään. Tukipyörät on helppo irrottaa, kun lapsi ei enää tarvitse niitä. Pyörässä on käsijarru ja mukava kori, johon voit tallentaa leluja.Ilmapyörät ovat erityisen leveitä ja karkeasti kuvioituja, jotta lapsesi voi tasapainottaa helpommin, kun tukipyörät irrotetaan.Tuotetiedot:Greta Gris lasten polkupyöräSatulan korkeus on säädettävissä välillä 43... (1)
      Greta Gris Dino Bikes Peppa Pig 12' polkupyörä
      • 08006817903574
      1
      165.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Aurelia (aurelia)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • Bikestar (bikestar)
      • Black dragon (black_dragon)
      • Chillafish (chillafish)
      • Cobra (cobra)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Globber (globber)
      • Greta Gris (greta_gris)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • KINK (kink)
      • Lionelo (lionelo)
      • Lorelli (lorelli)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Naits (naits)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noxon (noxon)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Razor (razor)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • Smoby (smoby)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • vidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 215 € (price_2)
      • 215 € - 420 € (price_3)
      • ≥ 420 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Yksipyöräinen (yksipyo_ra_inen)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi