x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hudora Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hudora Lastenpolkupyörä 12, sininen/vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151289238.jpg
      Hudora Hudora Lastenpolkupyörä 12, sininen/vihreä Lastenpolkupyörä 12, sininen/vihreä Lastenpolkupyörä 12, sininen/vihreä Polkupyörä apupyörillä pienille aloittelijoille. Tämän Hudoran polkupyörän avulla pääsee lapsi harjoittelemaan pyörälläajoa. Pyörässä on kaksi jarrutussysteemiä. Jalkajarru takarengasta varten ja käsijarru eturenkaassa. Ajotaito kehittyy nopeasti ja apupyörät voidaan edistymisen myötä irrottaa. Turvallisuudesta huolehtivat suljettu kotelo ketjuille, pyöränkello, pitävät käsipidikkeet ja ohjaustankon pehmuste. Edestä ja takaa löytyvät lokasuojat suojaavat vaatteita roiskeilta. Satula ja tanko ... (1)
      Hudora Lastenpolkupyörä 12, sininen/vihreä
      • 04005998105405
      1
      146.01 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Aurelia (aurelia)
      • Baana (baana)
      • Batman (batman)
      • Bikestar (bikestar)
      • Black dragon (black_dragon)
      • Chillafish (chillafish)
      • Cobra (cobra)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ferrari (ferrari)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Globber (globber)
      • Greta Gris (greta_gris)
      • GT Bicycles (gt_bicycles)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • KINK (kink)
      • Lionelo (lionelo)
      • Lorelli (lorelli)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Naits (naits)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noxon (noxon)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Radio Bikes (radio_bikes)
      • Razor (razor)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • Smoby (smoby)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • vidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 120 € (budget)
      • 120 € - 215 € (price_2)
      • 215 € - 420 € (price_3)
      • ≥ 420 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Yksipyöräinen (yksipyo_ra_inen)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi