x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kona Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kona Process 24 Lapset, battleship gray 24" 2020 Lasten kulkuneuvot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144575538.jpg
      Kona Kona Process 24 Lapset, battleship gray 24" 2020 Lasten kulkuneuvot Process 24 Lapset, battleship gray 24" 2020 Lasten kulkuneuvot Process 24 Lapset, battleship gray 24" 2020 Lasten kulkuneuvot Käyttötarkoitus: urheilu; Vaihteiden kokonaismäärä: 10; Paino (noin): 14.51 kg; Sis. polkimet: kyllä; Materiaalityyppi: Alumiini; ATB: Täysjoustorunko; Malli: RockShox Deluxe Select Solo Air; Jousto (mm): 100; Rakenne: Jousitushaarukka; Jousto (mm): 100 mm; Merkki: Manitou; Tyyppi: Machete Comp Air Tapered; Vaihteiston tyyppi: Derailleur; Vaihteiden lukumäärä: 10; Merkki: Shimano; Tyyppi: Deore; Malli: Shimano Deore; Malli: FSA; Eturatas 1: 30 hampaat; Malli: FSA; Malli: KMC X10; Vaihteisto H... (2)
      Kona Process 24 Lapset, battleship gray 24" 2020 Lasten kulkuneuvot
      • 00841073133376
      1
      most_sold
      1999.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Maastopyörät DEFAULT
        • maastopyo_ra_
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Crescent DEFAULT
        • crescent
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Crescent (crescent)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Aurelia (aurelia)
      • Batman (batman)
      • Big (big)
      • Bits (bits)
      • DBS (dbs)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Electra (electra)
      • Geuther (geuther)
      • Ghost (ghost)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Kettler (kettler)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kona (kona)
      • Lief! (lief_)
      • Merida (merida)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Monark (monark)
      • Nishiki (nishiki)
      • NS Bikes (ns_bikes)
      • Only One (only_one)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinolino (pinolino)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Principia (principia)
      • Puky (puky)
      • Qu-Ax (qu_ax)
      • Razor (razor)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • S'Cool (s_cool)
      • Salutoni (salutoni)
      • SCOTT (scott)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Serious (serious)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Stereo Bikes (stereo_bikes)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • White (white)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 185 € (budget)
      • 185 € - 310 € (price_190_310)
      • 310 € - 420 € (price_310_420)
      • ≥ 420 € (price_420)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 21 (21)
      • 24 (24)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Hybridipyörä (hybridipyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Maantiepyörä (maantiepyo_ra_)
      • Maastopyörä (maastopyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi