x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peppa Pig Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Peppa Pig Pipsa Possu Polkupyörä 10 Tuumaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108686066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152297628.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108686065.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142214904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142214902.jpg
      Peppa Pig Peppa Pig Pipsa Possu Polkupyörä 10 Tuumaa Pipsa Possu Polkupyörä 10 Tuumaa Pipsa Possu Polkupyörä 10 Tuumaa Upea lasten polkupyörä, jossa on Pipsa Possu -aiheinen kuviointi. Pyörässä on kestävät pyörät, ketjunsuojus, kori sekä vanhempien apukahva. Pakkauksen mukana tulee myös yhteensopivat apupyörät. Pyörää voi polkea sekä eteen- että taaksepäin. Siinä ei ole jarruja. Ikäsuositus: 34,5 vuotta. Pyörät: 10 tuumaa. Materiaali: Teräs, muovi, kumi. (10)
      Peppa Pig Pipsa Possu Polkupyörä 10 Tuumaa
      • 08715347810640
      • Peppa Pig 81064
      1
      good_buy
      91.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Maastopyörät DEFAULT
        • maastopyo_ra_
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • SCOTT DEFAULT
        • scott
      • Volare DEFAULT
        • volare
      • Vermont DEFAULT
        • vermont
    • Merkki (brand):
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Blaze (blaze)
      • Creme (creme)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • E & L Cycles (e_l_cycles)
      • Early Rider (early_rider)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Head (head)
      • Hudora (hudora)
      • Kawasaki (kawasaki)
      • Kona (kona)
      • Krea (krea)
      • Madison (madison)
      • Marvel (marvel)
      • Merida (merida)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Orbea (orbea)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pinepeak (pinepeak)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Puky (puky)
      • Razor (razor)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • S'Cool (s_cool)
      • SCOTT (scott)
      • Serious (serious)
      • VeloCity by White (velocity_by_white)
      • White (white)
      • Winora (winora)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 130 € (budget)
      • 130 € - 170 € (price_2)
      • 170 € - 355 € (price_3)
      • ≥ 355 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Maastopyörä (maastopyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi