x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    White Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • White XC 260 Pro 21, nuorten maastopyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178410865.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178569519.jpg
      White White XC 260 Pro 21, nuorten maastopyörä XC 260 Pro 21, nuorten maastopyörä XC 260 Pro 21, nuorten maastopyörä Nuorten polkupyörä 26 renkailla. Suurin nuorten koko ennen aikuisten kokoa. 1x8 SRAM -voimansiirto, levyjarrut, joustohaarukka. Paino 11,8 kg. XC 260 Pro -maastopyörässä on lujatekoinen ja toimintavarma SRAM-vaihteisto. Tektro hydrauliset levyjarrut takaavat tasatoimiset, turvalliset ja nopeat jarrutukset kaikissa olosuhteissa. Alumiinirunko sekä joustohaarukka on kevyt ja mukava yhdistelmä, joka enteilee erittäin mukavia pyöräilyhetkiä. Kohokohdat: - Kevyt ja lujatekoinen alumiinirunko - Te... (17)
      White XC 260 Pro 21, nuorten maastopyörä
      • 01000030089579
      1
      good_buy
      549.00 EUR
    • White XC 260 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178569521.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178460244.jpg
      White White XC 260 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä XC 260 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä XC 260 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä Tavallista kevyempi 26 polkupyörä nuorille. Huippulaadukas ja tarkkatoiminen osasarja, esim. hydrauliset levyjarrut ja SRAM-vaihteet. Paino 10,6 kg. XC 260 on uusi malli, joka perustuu edellisvuotiseen testivoittajaan. Sopii hiukan pidemmille nuorille. Hyvä yleispyörä aktiivi- ja hyötypyöräilyyn. Helppohuoltoinen. Pyörä on lujatekoinen ja kevyt. Kohokohdat: - Kevyt, lujatekoinen alumiinirunko - Tektro hydrauliset levyjarrut - 8-vaihteinen SRAM vaihteisto, helppokäyttöinen vaihdevipu - Lujatek... (15)
      White XC 260 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä
      • 01000030089562
      1
      good_buy
      479.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Cube DEFAULT
        • cube
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Cube (cube)
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Amigo (amigo)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Batman (batman)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • E & L Cycles (e_l_cycles)
      • Hudora (hudora)
      • Kubbinga (kubbinga)
      • Lombardo (lombardo)
      • Madison (madison)
      • Magic (magic)
      • Marlin (marlin)
      • Merida (merida)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • NAKAMURA (nakamura)
      • OJO (ojo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POPAL (popal)
      • Prometheus (prometheus)
      • Puky (puky)
      • Serious (serious)
      • Spiderman (spiderman)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Supersuper (supersuper)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • Toy Story (toy_story)
      • VidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 145 € (budget)
      • 145 € - 185 € (price_2)
      • 185 € - 425 € (price_3)
      • ≥ 425 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
      • 27.5" (27_5)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 7 (7)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
      • Sähköpyörä (sa_hko_pyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi