x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    White Lasten pyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • White XC 240 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181931788.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181021177.jpg
      White White XC 240 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä XC 240 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä XC 240 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä Kevyt nuorten polkupyörä yli 120 cm pitkille 812-vuotiaille. Laadukkaat hydrauliset levyjarrut sekä tarkkatoimiset Shimano-vaihteet. Paino 10,1 kg. XC 240 Lite on hyvä yleispyörä aktiivi- ja hyötypyöräilyyn. Helppohuoltoinen. Pyörä on lujatekoinen ja kevyt. Pyörässä on tehokkaan ja tasaisen jarrutehon takaavat hydrauliset levyjarrut. Kohokohdat: - Kevyt ja lujatekoinen alumiinirunko - Tektro hydrauliset levyjarrut - 8-vaihteinen SRAM vaihteisto, helppokäyttöinen vaihdevipu - Lujatekoiset Form... (68)
      White XC 240 Lite Ane 21, nuorten maastopyörä
      • 01000030089548
      1
      good_buy
      most_sold
      449.00 EUR
    • White XC 240 Lite 21, nuorten maastopyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180631197.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179822041.jpg
      White White XC 240 Lite 21, nuorten maastopyörä XC 240 Lite 21, nuorten maastopyörä XC 240 Lite 21, nuorten maastopyörä Kevyt nuorten polkupyörä yli 120 cm pitkille 812-vuotiaille. Laadukkaat hydrauliset levyjarrut sekä tarkkatoimiset SRAM-vaihteet. Paino 10,1 kg. XC 240 Lite on hyvä yleispyörä aktiivi- ja hyötypyöräilyyn. Helppohuoltoinen. Pyörä on lujatekoinen ja kevyt. Pyörässä on tehokkaan ja tasaisen jarrutehon takaavat hydrauliset levyjarrut. Kohokohdat: - Kevyt ja lujatekoinen alumiinirunko - Tektro hydrauliset levyjarrut - 8-vaihteinen SRAM-vaihteisto, helppokäyttöinen vaihdevipu - Lujatekoiset Formula... (10)
      White XC 240 Lite 21, nuorten maastopyörä
      • 01000030089531
      1
      good_buy
      449.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • 20-tuumaiset DEFAULT
        • 20
      • Helkama DEFAULT
        • helkama
      • Volare DEFAULT
        • volare
    • Merkki (brand):
      • Volare (volare)
      • Vermont (vermont)
      • Helkama (helkama)
      • Amigo (amigo)
      • Baana (baana)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Batman (batman)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Globber (globber)
      • Hudora (hudora)
      • Kubbinga (kubbinga)
      • Lombardo (lombardo)
      • Madison (madison)
      • Marlin (marlin)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • OJO (ojo)
      • Ortler (ortler)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POPAL (popal)
      • Puky (puky)
      • Q-Play (q_play)
      • Serious (serious)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Supersuper (supersuper)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • VidaXL (vidaxl)
      • White (white)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Hinta (price):
      • < 130 € (budget)
      • 130 € - 170 € (price_2)
      • 170 € - 300 € (price_3)
      • ≥ 300 € (price_4)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 10" (10)
      • 12" (12)
      • 14" (14)
      • 16" (16)
      • 18" (18)
      • 20" (20)
      • 24" (24)
      • 26" (26)
    • Vaihteiden lukumäärä (vaihteiden_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Polkupyörän tyyppi (polkupyo_ra_n_tyyppi):
      • BMX-pyörä (bmx_pyo_ra_)
      • Cruiser-pyörä (cruiser_pyo_ra_)
      • Kaupunkipyörä (kaupunkipyo_ra_)
      • Kolmipyörä (kolmipyo_ra_)
      • Kuljetuspyörä (kuljetuspyo_ra_)
      • Lasten pyörä (lasten_pyo_ra_)
    • Jarrutyyppi (jarrutyyppi):
      • Jalkajarru (jalkajarru)
      • Käsijarru (ka_sijarru)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • V-jarru (v_jarru)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi