x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BabyMoov Lasten ruokailuvälineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • BabyMoov Turbo Steam Sterilisator +
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246495246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246496027.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246496019.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246496018.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246496024.jpg?ts=1
      BabyMoov BabyMoov Turbo Steam Sterilisator + Turbo Steam Sterilisator + Turbo Steam Sterilisator + Babymoovin Turbo (+) -höyrysterilointilaite on täydellinen ratkaisu 2 yhdessä -tyyppiseen vauvojen pullojen ja tarvikkeiden turvalliseen desinfiointiin ja kuivaamiseen. Vain 6 minuutissa voit steriloida injektiopullot, teet, kannet ja jopa breastpumps. Patentoidun tekniikan ansiosta Turbo Steam (+) jakaa 95 ° C: n lämpötilassa olevan kuuman höyryn tätä tarkoitusta varten tarkoitettujen suuttimien läpi koko injektiopullossa ja erityisesti pullon pohjassa. Bakteilla ei ole mahdollisuutta. Turbo (+) -höyrysterilointiaine on erittäin helppo käyttää. Aloitat sterilointisyklin keskipainikkeella. Akustinen signaali ilmoittaa sinulle sterilointiprosessin päättymisestä. Turbo (+) on automaattinen sammutus. Suuttimet ovat helposti irrotettavissa, joten voit säätää sterilointiaineen haluamaasi tilaan. Se tarjoaa riittävästi tilaa 6 pullolle, mutta myös nupin, rintarasvan ja muut steriloitavat tarvikkeet. Kun sterilointiprosessi on valmis, poista integroitu kuivausteline ja anna sen sisällön kuivu (1)
      BabyMoov Turbo Steam Sterilisator +
      • 03661276160620
      • A003110
      1
      72.31 EUR
    • BabyMoov Turbo Pure Sterilisoija
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145580307.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167999308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241417021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167999310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210273500.jpg?ts=1
      BabyMoov BabyMoov Turbo Pure Sterilisoija Turbo Pure Sterilisoija Turbo Pure Sterilisoija Lapsesi immuunijärjestelmä kehittyy vasta 6 kk:n iässä. Siksi lapsesi on herkkä bakteereille. Babymoovin tarkoitus on suojata lapsia pöpöiltä. Käyttäjäystävällisyys ja turvallisuus. Steriloijalla voit desinfioida tuttipulloja ja muita tarvikkeita, ja kuivata ne hygieenisesti. Tuttipullon sterilointi: Steriloija toimii uudella patentoidulla teknologialla. Se steriloi pullot kahdeksassa minuutissa. Höyry on 95 asteista, tappaa 99% bakteereista, poistaa pahat hajut ja kalsiumjäljet. Vesihöyry on täysin luonnollista. Steriloijan voi purkaa. Voit steriloida jopa 6 pulloa, mutta myös maitopumpun tai tutin. Hygieeninen kuivaus: Kuivausajastin 30/45/60 minuuttia HEPA 12-suodatin puhdastaa ilman tehokkaasti. Näin tavarat eivät likaannu heti kättelyssä. HEPA-suodatin pitää vaihtaa puolivuosittain. Toimitukseen sisältyy vaihtosuodatin. Säilytys puhtaassa ympäristössä: Steriloija voi säilyttää tavaroita 24 tuntia puhtaassa ympäristössä. LCD-näyttö on kätevä käyttää. All-in-One-napilla saa päälle 3 (1)
      BabyMoov Turbo Pure Sterilisoija
      • 03661276152946
      • A003106
      1
      104.99 EUR
    • BabyMoov Nutribaby Cover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131827152.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246486528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202964000.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221959087.jpg?ts=1
      BabyMoov BabyMoov Nutribaby Cover Nutribaby Cover Nutribaby Cover Anna Nutribaby+:llesi aivan uudelnainen ilme tämän tyylikkään kuoren avulla! Näyttävästä alumiinista valmistettu kuori on helppo asettaa paikalleen, ja sen ansiosta Nutribaby+ sopii entistäkin kauniimmin keittiön sisustukseen. Materiaali: Metalli. (1)
      BabyMoov Nutribaby Cover
      • 03661276146921
      • A001120
      1
      37.80 EUR
    • BabyMoov Nutribaby+ Monitoimikone, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124145262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157502614.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157502615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157502609.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235331947.jpg?ts=1
      BabyMoov BabyMoov Nutribaby+ Monitoimikone, Valkoinen Nutribaby+ Monitoimikone, Valkoinen Nutribaby+ Monitoimikone, Valkoinen Nutribaby (+) on enemmän kuin vain yksi laite. Laitteen avulla valmistat ateriat koko perheelle! Laitteen voi valmistella käyttöön jo ennen lapsen syntymää, jolloin lapsi saa ensimmäisestä hetkistä alkaen terveellistä ravintoa. Nutribaby (+) on helppokäyttöinen: Valitset vain haluamasi toiminnon ja laite tekee kaiken sinulle! Nutribaby sisältää 5 eri toimintoa yhdessä laitteessa! Tuotetietoja: Höyrykeitin ruoan tervelliseen valmistamiseen Tehosekoitin keittojen ja soseiden valmistamiseen Lämmitystoiminto lämmitää jopa 3 tuttipulloa tai sosepurkkia Sterilisaattori steriloi jopa 3 tuttipulloa tarvikkeineen Sulatustoiminto sulattaa aiemmin valmistetut ruoka-annokset Laite on markkinoiden tilavin 1500 ml:n tilavuudellaan (tehosekoitin 600 ml) Materiaali: Tritan, polypropeeni Mitat: 36 x 20 x 26 cm Nutribaby (+) voidaan myöhemmin käyttää myös koko perheen ruoanvalmistukseen (esim. kananmunien höyryttämiseen) Höyrytystoiminto säädetään ajan mukaan, ei vesimäärän mukaan. Höyrykeittimen osat m (1)
      BabyMoov Nutribaby+ Monitoimikone, Valkoinen
      • 03661276146891
      • A001117
      1
      deal
      169.90 EUR
    • BabyMoov Set of 5 silicon spoons 2nd age multicolor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255792503.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237377870.jpg?ts=1
      BabyMoov BabyMoov Set of 5 silicon spoons 2nd age multicolor Set of 5 silicon spoons 2nd age multicolor Set of 5 silicon spoons 2nd age multicolor Multiset of spoons (1)
      BabyMoov Set of 5 silicon spoons 2nd age multicolor
      • 03661276154513
      1
      deal
      30.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Babblarna DEFAULT
        • babblarna
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Babblarna (babblarna)
      • Disney (disney)
      • done by deer (done_by_deer)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • Addbaby (addbaby)
      • Arabia (arabia)
      • Baby Brezza (baby_brezza)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BabyLivia (babylivia)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bambino (bambino)
      • Bamse (bamse)
      • Bbox (bbox)
      • Beaba (beaba)
      • Blafre (blafre)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By Lille Vilde (by_lille_vilde)
      • Constructive eating (constructive_eating)
      • Design Letters (design_letters)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Nalle Puh (disney_nalle_puh)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dr. Brown's (dr_brown_s)
      • eKoala (ekoala)
      • Elsa Beskow (elsa_beskow)
      • Esska (esska)
      • Euromic (euromic)
      • EVERYDAY BABY (everyday_baby)
      • Ezpz (ezpz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Filibabba (filibabba)
      • FillNSqueeze (fillnsqueeze)
      • Garbo&Friends (garbo_friends)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Herobility (herobility)
      • Hevea (hevea)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jollein (jollein)
      • KG Design (kg_design)
      • Kidsme (kidsme)
      • Koziol (koziol)
      • Leklyckan (leklyckan)
      • Liewood (liewood)
      • Litecup (litecup)
      • Lovi (lovi)
      • Mam (mam)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Medela (medela)
      • MinikOiOI (minikoioi)
      • Miniland (miniland)
      • Miniware (miniware)
      • Mumin (mumin)
      • Munchkin (munchkin)
      • Muumi (muumi)
      • Nalle Puh (nalle_puh)
      • Nattou (nattou)
      • NENO (neno)
      • Nuby (nuby)
      • Nuk (nuk)
      • Nuuroo (nuuroo)
      • OYOY (oyoy)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Petit Monkey (petit_monkey)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pufz (pufz)
      • Pyjamashjältarna (pyjamashja_ltarna)
      • Reer (reer)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sebra (sebra)
      • Sigikid (sigikid)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie The Giraffe (sophie_the_giraffe)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stokke (stokke)
      • Stor (stor)
      • Summerville (summerville)
      • Super Mario (super_mario)
      • Thermobaby (thermobaby)
      • Tommee tippee (tommee_tippee)
      • Twistshake (twistshake)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Virgel (virgel)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 23 € (price_2)
      • 23 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi