x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Done by Deer Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Done by Deer Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Done by Deer Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Done by Deer Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/255792507.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216352695.jpg?ts=1
Done by Deer Done by Deer Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months Silicone Stick&stay Snackplate Croco Vihreä 0 Months Done By Deer -merkin krokotiilinmuotoisessa silikonilautasessa on kolme lokeroa. Lautasen korkeat reunat helpottavat syömään opettelua ja aterimien käyttöä. Pohjan silikoniosat auttavat lautasta pysymään tukevasti paikallaan ruokailun ajan. (1)
  • 05712643016069
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Synteettinen, Silikoni
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Lapset
  • 24.85 29.39 EUR 3
    3
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Done By Deer -merkin krokotiilinmuotoisessa silikonilautasessa on kolme lokeroa. Lautasen korkeat reunat helpottavat syömään opettelua ja...24.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • A-T Lastenturva A-T Lastenturva
      24.95, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      29.39, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Twistshake Jaettu Lautanen & Kansi, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124146676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145687889.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208576174.jpg?ts=1
      Twistshake Twistshake Jaettu Lautanen & Kansi, Valkoinen Jaettu Lautanen & Kansi, Valkoinen Jaettu Lautanen & Kansi, Valkoinen Twistshaken lokerolautasen avulla voit annostella omiin lokeroihinsa ruoat, joita et halua sekoittaa toisiinsa. Lokerolautanen on täydellinen valinta, jos lapsesi haluaa syödä erilaisia --ruokia erikseen. Valmistettu kovasta ja 100-prosenttisesti myrkyttömästä PP- ja TPE-muovista. Twistshaken lokerolautanen on luonnollisesti täysin BPA-vapaa, joten voit tuntea olosi turvalliseksi tuotetta käyttäessäsi ja annat lapsellesi myös parhaan alun elämässä. Lautanen on mikroaaltouunin kestävä ja voidaan (1)
      Twistshake Jaettu Lautanen & Kansi, Valkoinen
      • 07350083121776
      • 78177
      2
    • Twistshake - Anti-Colic Baby Bottle 260 ml/8 oz Pastel Grey - One Size - Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107958165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215902345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163521352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232803594.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171848340.jpg?ts=1
      Twistshake Twistshake - Anti-Colic Baby Bottle 260 ml/8 oz Pastel Grey - One Size - Grey - Anti-Colic Baby Bottle 260 ml/8 oz Pastel Grey - One Size - Grey - Anti-Colic Baby Bottle 260 ml/8 oz Pastel Grey - One Size - Grey Twistshaken tuttipullo helpompaan arkeen! Ainutlaatuinen koliikkia ehkäisevä TwistFlow- muotoilu varmistaa, että neste virtaa tasaisesti pullosta. Tuttipullo sopii käytettäväksi imetysaikana, ja tuotteen mukana saat käytännöllisen astian, jossa valmistaa korvikeateriat. Pullossa on myös irrotettava verkkoritilä, joka varmistaa seoksen tasaisen sekoittumisen. Erityisen muotoilun ansiosta tuttipulloa on helppo pidellä kädessä ja myös kätevä pestä käsin. Paksu muovi pitää hyvin lämpöä eikä se sisällä BPA-yhdisteitä. Tuttiosa on kokoa M ja sopii vauvoille kahdesta kuukaudesta ylöspäin. HUOM. Mikrolämmitys ilman korkkia! (1)
      Twistshake - Anti-Colic Baby Bottle 260 ml/8 oz Pastel Grey - One Size - Grey
      • 07350083122605
      3
    • Twistshake 360 Harjoitusmuki, Pastellinsininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229731031.jpg?ts=1
      Twistshake Twistshake 360 Harjoitusmuki, Pastellinsininen 360 Harjoitusmuki, Pastellinsininen 360 Harjoitusmuki, Pastellinsininen Pastellinsininen, silikoninen harjoitusmuki Twistshake-tuotemerkiltä vuotamattomalla kannella on erinomainen valinta mukaan retkelle! Siinä on kaksi helposti tartuttavaa, ergonomista korvaa pikku käsille. (1)
      Twistshake 360 Harjoitusmuki, Pastellinsininen
      • 07350083129291
      2
    • Elsa Beskow Tonttulan Lapset Astiasetti 3 Osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189035820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170966630.jpg?ts=1
      Elsa Beskow Elsa Beskow Tonttulan Lapset Astiasetti 3 Osaa Tonttulan Lapset Astiasetti 3 Osaa Tonttulan Lapset Astiasetti 3 Osaa Elsa Beskowin kaunis Tonttulan lapset- setti sisältää syvän ja matalan lautasen sekä mukin, jossa on kaksi kahvaa ja liukueste pohjassa. Valmistettu melamiinimuovista. Pakattu hienoon lahjapakkaukseen. Voidaan pestä astianpesukoneen ylimmällä hyllyllä korkeintaan 50 asteessa. Ikäsuositus: 6 kk (1)
      Elsa Beskow Tonttulan Lapset Astiasetti 3 Osaa
      • 07330786034153
      2
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 31.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.39
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 23.25
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 23.25
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 23.25
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 23.04
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 23.04
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 23.04
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 18.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 18.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 18.80
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 18.80
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 23.04
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 24.85
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 24.85
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 24.85
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 24.85
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 24.85
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 24.85
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 24.85
    • info@vertaa.fi