x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Philips AVENT Höyrysterilisoija Mikroon

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Philips AVENT Höyrysterilisoija Mikroon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Philips AVENT Höyrysterilisoija Mikroon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Philips AVENT Höyrysterilisoija Mikroon
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132020240.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166457533.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/119323395.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206907464.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237003929.jpg?ts=1
Philips AVENT Philips AVENT Höyrysterilisoija Mikroon Höyrysterilisoija Mikroon Höyrysterilisoija Mikroon Tämä mikrohöyrysterilointilaite steriloi tuttipullot ja muut tuotteet vain kahdessa minuutissa ja hävittää 99,9 % bakteereista. Sen avulla voit helposti steriloida sekä tavalliset että leveäkaulaiset tuttipullot, rintapumput ja tutit. Laitteessa voi steriloida kerralla neljä Philips Avent -tuttipulloa. Sisällä olevat esineet pysyvät steriileinä 24 tunnin ajan. Tämä mikrohöyrysterilointilaite on suunniteltu sopimaan useimpiin markkinoilla oleviin mikroaaltouuneihin, ja se on kompaktin kokonsa ansiosta helppo ottaa mukaan vaikka lomalle tai vierailulle sukulaisten luo. (2)
  • 08710103558729
  • SCF281-02
  • SCF281/02
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen, Läpinäkyvä, Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 1 ml
    • Sukupuoli: Unisex, Vauvat
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 1-2, 6 - 12 kk, 0 - 6 kk, 7-12
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 37.89 50.00 EUR 3
    3
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Tämä mikrohöyrysterilointilaite steriloi tuttipullot ja muut tuotteet vain kahdessa minuutissa ja hävittää 99,9 % bakteereista. Sen avull...37.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      37.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • A-T Lastenturva A-T Lastenturva
      50.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Stor Astiasto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174625509.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239503919.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239503918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225640640.jpg?ts=1
      Stor Stor Astiasto Astiasto Astiasto Disney Mikki Hiiri -aiheinen astiasto sopii pienelle lapselle. Pakkaukseen sisältyy syvä lautanen ja helposti tartuttava lusikka, jotka molemmat on valmistettu elintarvikekäyttöön hyväksytystä PP-muovista. Ei sisällä BPA:ta. Ikäsuositus: 10 kk + (1)
      Stor Astiasto
      • 08412497130788
      1
    • Design Letters Eat & Learn Astiasto Tritaani, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206120356.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Eat & Learn Astiasto Tritaani, Valkoinen Eat & Learn Astiasto Tritaani, Valkoinen Eat & Learn Astiasto Tritaani, Valkoinen Design Lettersin Eat & Learn -lahjapakkaus on täydellinen setti lapselle, joka opettelee syömään itsenäisesti. Pakkaukseen sisältyy matala lautanen, syvä lautanen ja kulho, jotka on valmistettu särkymättömästä tritaanista. Astioissa on Arne Jacobsenin klassista kirjainkuviointia. Astiat eivät sisällä Bisfenol A-yhdistettä, ja ne voidaan pestä astianpesukoneessa. (1)
      Design Letters Eat & Learn Astiasto Tritaani, Valkoinen
      • 05710498185718
      1
    • Pipsa Possu Lastenastiasto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225243220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237698127.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237698128.jpg?ts=1
      Pipsa Possu Pipsa Possu Lastenastiasto Lastenastiasto Lastenastiasto Pipsa Possun lastenastiasto on valmistettu luistamattomasta polypropeenista, joka ei sisällä BPA:ta. Mainio ristiäislahja. 3-pack Pakkaukseen sisältyy: lasi, syvä lautanen, lautanen. Ikäsuositus: 10 kk3 vuotta (1)
      Pipsa Possu Lastenastiasto
      • 08412497134076
      1
    • Design Letters Kansi Ecozen Mukille Laventeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175044764.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Kansi Ecozen Mukille Laventeli Kansi Ecozen Mukille Laventeli Kansi Ecozen Mukille Laventeli Käytännöllinen juomanokka, joka sopii Design Lettersin ECOZEN®-mukeihin sekä valikoimasta poistuviin melamiinimukeihin (myydään erikseen). Kansi pysyy hyvin kiinni silikonitiivisteen ansiosta, mutta se on myös helppo irrottaa ja pestä. Kansi on saatavissa useissa ihanissa väreissä valitse oma suosikkisi! (1)
      Design Letters Kansi Ecozen Mukille Laventeli
      • 05710498185398
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.23
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 38.22
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 38.22
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.22
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.22
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 38.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.20
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 38.22
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.22
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.22
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 37.72
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 34.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.85
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 37.89
    • info@vertaa.fi