x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rätt Start I Can Lusikat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rätt Start I Can Lusikat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rätt Start I Can Lusikat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rätt Start I Can Lusikat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124158805.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958698.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958696.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958645.jpg?ts=1
Rätt Start Rätt Start I Can Lusikat I Can Lusikat I Can Lusikat Pakkaukseen sisältyy kuusi käytännöllistä ja hauskan väristä lusikkaa. Lapsi saa ainutlaatuisesti muotoilluista lusikoista helposti hyvän otteen, minkä ansiosta ne ovat nappivalinta syömään itse opettelevalle lapselle. Lusikat on valmistettu kevyestä materiaalista ja niiden varsi tarjoaa pienelle kädelle lisätukea, joten lapsen on helppo käyttää niitä! Lusikat voi pestä astianpesukoneessa eivätkä ne sisällä BPA- tai PVC-yhdisteitä. Ikäsuositus: 4 vuotta +. (1)
  • 07330787979163
  • J97916
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Keltainen, Valkoinen, Vaaleanpunainen, Vihreä, Punainen, Sininen
  • 29.80 29.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Pakkaukseen sisältyy kuusi käytännöllistä ja hauskan väristä lusikkaa. Lapsi saa ainutlaatuisesti muotoilluista lusikoista helposti hyvän...29.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146669692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958399.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188350632.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition Lasten juomalasi Junior, special edition Lasten juomalasi Junior, special edition Design Lettersin lasten juomalasia koristavaa Arne Jacobsenin ikonisen tyylikkäällä typografialla painettu teksti. Erityisesti pieneen käteen sopiva juomalasi on valmistettu sekä kuumille että kylmille juomille soveltuvasta Tritan-muovista, joka kestää konepesua ja mikroaaltouunia eikä rikkoudu pudotessa. (1)
      Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition
      • 05710498170042
      • 20103005JUNIOR
      2
    • Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210828029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206654656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211081081.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Design Lettersin lasten mukia koristaa Arne Jacobsenin suunnittelema, oman valintasi mukainen kirjain. Jacobsen suunnitteli ikonisen kirjasinmallin vuonna 1937 Århusin kaupungintaloa varten, ja ajaton ja elegantti kirjasintyyppi on edelleenkin nähtävillä rakennuksen lukuisissa kylteissä ja opasteissa. Lasten kirjainmuki on valmistettu ympäristöystävällisestä, biopohjaisesta Ecozen-muovista, joka on kevyttä mutta äärimmäisen kestävää. Elintarviketurvallinen materiaali on BPA- ja BPS-vapaa sekä ftalaatiton, ja sen voi turvallisin mielin laittaa sekä mikroaaltouuniin että astianpesukoneeseen. Vuonna 2021 julkaistu Ecozen-muovista valmistettu muki korvaa Design Lettersin tuotannosta poistuneet lasten melamiinikupit. (1)
      Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z
      • 05710498186883
      3
    • Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231430288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183558710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689329.jpg?ts=1
      Reer Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho Reerin ekologiset kulhot soveltuvat sekä pienemmille että isommille lapsille. Ne ovat turvallinen ja pitkäikäinen hankinta koko lapsuusajaksi. Toisin kuin monet muovituotteet, tämä tuoteperhe ei sisällä BPA:ta tai PVC:tä ja tuotannossa ei käytetä melamiinia. Tämän ansiosta tuotteet ovat kuumuutta kestäviä, ja niiden kanssa voi käyttää myös kuumia nesteitä. Tämän sarjan astiat voi laittaa mikroaaltouuniin ja astianpesukoneeseen. Reer ekologiset lastenastiat on valmistettu 80 % uusiutuvista raaka (1)
      Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho
      • 04013283220849
      1
    • Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153490362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189491370.jpg?ts=1
      Done by Deer Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue Done by Deerin suloiseen aterinsettiin sisältyy haarukka, lusikka ja veitsi, jotka on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja ABS-muovista. Aterimet on mitoitettu sopimaan pienten ruokailijoiden käsiin. Ikäsuositus: 2 vuotta +. (1)
      Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue
      • 05712643016809
      2
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
    • info@vertaa.fi