x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Uhlsport lasten t-paita

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Uhlsport Distinction Colors Base Layer Vihreä 2XS Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164491139.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Base Layer Vihreä 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Vihreä 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Vihreä 2XS Mies (1)
      Uhlsport Distinction Colors Base Layer Vihreä 2XS Mies
      • 04051309337034
      1
      26.89 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Pinkki 164 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164493123.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Pinkki 164 cm Distinction Colors Pinkki 164 cm Distinction Colors Pinkki 164 cm (1)
      Uhlsport Distinction Colors Pinkki 164 cm
      • 04051309518792
      1
      26.89 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Oranssi 140 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236629468.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Oranssi 140 cm Distinction Colors Oranssi 140 cm Distinction Colors Oranssi 140 cm (1)
      Uhlsport Distinction Colors Oranssi 140 cm
      • 04051309543084
      1
      26.89 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Base Layer Sininen XS Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236628503.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Base Layer Sininen XS Mies Distinction Colors Base Layer Sininen XS Mies Distinction Colors Base Layer Sininen XS Mies (1)
      Uhlsport Distinction Colors Base Layer Sininen XS Mies
      • 04051309211907
      1
      32.39 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Base Layer Violetti 2XS Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225075851.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Base Layer Violetti 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Violetti 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Violetti 2XS Mies (1)
      Uhlsport Distinction Colors Base Layer Violetti 2XS Mies
      • 04051309413288
      1
      28.89 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Harmaa 140 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206838855.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Harmaa 140 cm Distinction Colors Harmaa 140 cm Distinction Colors Harmaa 140 cm (1)
      Uhlsport Distinction Colors Harmaa 140 cm
      • 04051309580300
      1
      29.89 EUR
    • Uhlsport Distinction Colors Base Layer Keltainen 2XS Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164501959.jpg?ts=1
      Uhlsport Uhlsport Distinction Colors Base Layer Keltainen 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Keltainen 2XS Mies Distinction Colors Base Layer Keltainen 2XS Mies (1)
      Uhlsport Distinction Colors Base Layer Keltainen 2XS Mies
      • 04051309510635
      1
      26.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Champion DEFAULT
        • champion
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Levi's (levi_s)
      • Adidas (adidas)
      • Champion (champion)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • 2XU (2xu)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Asics (asics)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Bula (bula)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Converse (converse)
      • Creamie (creamie)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DKNY (dkny)
      • Ebbe (ebbe)
      • Element (element)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Hackett (hackett)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jocko (jocko)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Kids Only (kids_only)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neomondo (neomondo)
      • O'Neill (o_neill)
      • ONLY (only)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raizzed (raizzed)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toy Story (toy_story)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wheat (wheat)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zunstar (zunstar)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 23 € (price_2)
      • 23 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Unisex (unisex)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Stretch (stretch)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi