x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Color Kids Lasten talvikengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Color Kids Dale Kengät, Moroccan Blue 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124161521.jpg
      Color Kids Color Kids Dale Kengät, Moroccan Blue 25 Dale Kengät, Moroccan Blue 25 Dale Kengät, Moroccan Blue 25 Vuorilliset talvisaappaat, jotka eristävät kylmältä aina 15 pakkasasteeseen saakka. Kengät ovat lisäksi vedenpitävät ja vettähylkivät, minkä ansiosta ne jalassaan voi leikkiä huoleti lumessa. Saappaita saa säädettyä nauhojen avulla kätevästi jalalle sopiviksi. (1)
      Color Kids Dale Kengät, Moroccan Blue 25
      • 05711309230092
      1
      most_sold
      36.80 EUR
    • Color Kids Detroit Kengät, Black 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127963798.jpg
      Color Kids Color Kids Detroit Kengät, Black 26 Detroit Kengät, Black 26 Detroit Kengät, Black 26 Korkeavartiset ja vuorilliset talvisaappaat, jotka eristävät lämpöä aina 15 pakkasasteeseen saakka. Saappaat ovat lisäksi vedenpitävät, minkä ansiosta ne jalassaan kelpaa leikkiä lumessa. Saappaissa on joustavat nauhat, joiden avulla lapsen on helppo säätää kenkien sopivuutta itse. (1)
      Color Kids Detroit Kengät, Black 26
      • 05711309229997
      1
      37.80 EUR
    • Color Kids Detroit Kengät, Black 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127963798.jpg
      Color Kids Color Kids Detroit Kengät, Black 27 Detroit Kengät, Black 27 Detroit Kengät, Black 27 Korkeavartiset ja vuorilliset talvisaappaat, jotka eristävät lämpöä aina 15 pakkasasteeseen saakka. Saappaat ovat lisäksi vedenpitävät, minkä ansiosta ne jalassaan kelpaa leikkiä lumessa. Saappaissa on joustavat nauhat, joiden avulla lapsen on helppo säätää kenkien sopivuutta itse. (1)
      Color Kids Detroit Kengät, Black 27
      • 05711309230009
      1
      37.80 EUR
    • Color Kids Dale Kengät, Candy Pink 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141142.jpg
      Color Kids Color Kids Dale Kengät, Candy Pink 28 Dale Kengät, Candy Pink 28 Dale Kengät, Candy Pink 28 Vuorilliset talvisaappaat, jotka eristävät kylmältä aina 15 pakkasasteeseen saakka. Kengät ovat lisäksi vedenpitävät ja vettähylkivät, minkä ansiosta ne jalassaan voi leikkiä huoleti lumessa. Saappaita saa säädettyä nauhojen avulla kätevästi jalalle sopiviksi. (1)
      Color Kids Dale Kengät, Candy Pink 28
      • 05711309230238
      1
      46.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Kuoma DEFAULT
        • kuoma
      • Sorel DEFAULT
        • sorel
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Merrell DEFAULT
        • merrell
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 48 (48)
    • Merkki (brand):
      • Reima (reima)
      • Kuoma (kuoma)
      • Sorel (sorel)
      • Viking (viking)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • CAT (cat)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Exani (exani)
      • Geox (geox)
      • Graffiti (graffiti)
      • Gulliver (gulliver)
      • Halti (halti)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Leaf (leaf)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Nike (nike)
      • North (north)
      • North Alaska (north_alaska)
      • Pax (pax)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Polecat (polecat)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Replay (replay)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Sprox (sprox)
      • STONZ (stonz)
      • Superfit (superfit)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • Vincent (vincent)
      • ZigZag (zigzag)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nylon/Nahka (nylon_nahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Malli (group):
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Reima Freddo (reima_freddo)
      • Reima Ivalo (reima_ivalo)
      • Reima Kinos (reima_kinos)
      • Reima Laplander (reima_laplander)
      • Reima Nefar (reima_nefar)
      • Reima Samoyed (reima_samoyed)
      • Reima Vimpeli (reima_vimpeli)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi