x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Moon Boot Lasten talvikengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Moon Boot W.E. Jr Low Nylon WP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147873055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148664105.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152115929.jpg
      Moon Boot Moon Boot W.E. Jr Low Nylon WP W.E. Jr Low Nylon WP W.E. Jr Low Nylon WP Moon Boot Junior Low Nylon Waterproof ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (2)
      Moon Boot W.E. Jr Low Nylon WP
      • 08050459599046
      2
      most_sold
      69.90 EUR
    • Moon Boot W.E. Jr Boy Boot Wp
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147233788.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163346653.jpg
      Moon Boot Moon Boot W.E. Jr Boy Boot Wp W.E. Jr Boy Boot Wp W.E. Jr Boy Boot Wp Paitsi erinomaisia after-ski tuotteita, valmistaa Moon Boot myös upeita, eri olosuhteisiin soveltuvia kenkiä. Jr Boy Boot WP kuuluu tähän monipuoliseen linjaan, ja on suunniteltu nuorempien poikien käyttöön. Nämä talvisaappaat ovat todellakin täydelliset pidettäviksi keskitalvella niin kaupungissa kuin vuoristossa ja lumessa. Nämä mukavat saappaat peittävät nilkan kokonaan, estäen kylmää ja lunta tunkeutumasta saappaan sisään; tätä ominaisuutta tukee tämän mallin vedenpitävä kalvo, mikä tekee... (1)
      Moon Boot W.E. Jr Boy Boot Wp
      • 08050459598476
      1
      116.90 EUR
    • Moon Boot Nylon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147555182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89748656.jpg
      Moon Boot Moon Boot Nylon Nylon Nylon Moon Boot Moon Boot Nylon ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Moon Boot Nylon
      • 08003187292727
      1
      deal
      129.80 EUR
    • Moon Boot Glance
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120224168.jpg
      Moon Boot Moon Boot Glance Glance Glance Moon Boots lumijalkineet on suunniteltu selviytymään talviolosuhteet ja haastavat maastot. Nämä ovat täytettyjä mukavalla, keveällä sekä pehmeällä vaahdolla ja niitä suojaa vettähylkivä kuori. Uritettu ulkopohja antaa vakaan pidon liukkaalla alustalla. (1)
      Moon Boot Glance
      • 08034033266005
      1
      116.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Kuoma DEFAULT
        • kuoma
      • Sorel DEFAULT
        • sorel
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Merrell DEFAULT
        • merrell
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 48 (48)
    • Merkki (brand):
      • Reima (reima)
      • Kuoma (kuoma)
      • Sorel (sorel)
      • Viking (viking)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Canada Snow (canada_snow)
      • CAT (cat)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Exani (exani)
      • Geox (geox)
      • Graffiti (graffiti)
      • Gulliver (gulliver)
      • Halti (halti)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Leaf (leaf)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Nike (nike)
      • North (north)
      • North Alaska (north_alaska)
      • Pax (pax)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Polecat (polecat)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Replay (replay)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Sprox (sprox)
      • STONZ (stonz)
      • Superfit (superfit)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Treksta (treksta)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ugg (ugg)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • Vincent (vincent)
      • ZigZag (zigzag)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän ominaisuudet (kenga_n_ominaisuudet):
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nylon/Nahka (nylon_nahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Malli (group):
      • Halti Ligo (halti_ligo)
      • Reima Freddo (reima_freddo)
      • Reima Ivalo (reima_ivalo)
      • Reima Kinos (reima_kinos)
      • Reima Laplander (reima_laplander)
      • Reima Nefar (reima_nefar)
      • Reima Samoyed (reima_samoyed)
      • Reima Vimpeli (reima_vimpeli)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi