x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sorel Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sorel Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sorel Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sorel Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/241403207.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/253103149.jpg?ts=1
Sorel Sorel Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35 Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35 Youth Yoot Pac Nylon Musta / Punainen 35 Lasten talvisaappaat aitoa Sorel-laatua. (1)
  • 00194895815273
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
    • Materiaalit: Tekstiili
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Tytöt
  • 105.90 105.90 EUR 1
    1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Lasten talvisaappaat aitoa Sorel-laatua.105.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Kavat Kids' Svartvik WP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213714403.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221710953.jpg?ts=1
      Kavat Kavat Kids' Svartvik WP Kids' Svartvik WP Kids' Svartvik WP Kavat Kids' Svartvik WP ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Kavat Kids' Svartvik WP
      • 07332717256986
      1
    • Tretorn Basic Mid Winter, lasten kumisaappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146635129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146290409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149048694.jpg?ts=1
      Tretorn Tretorn Basic Mid Winter, lasten kumisaappaat Basic Mid Winter, lasten kumisaappaat Basic Mid Winter, lasten kumisaappaat Keskipitkävartiset vuorilliset talvikumisaappaat, jotka ovat PVC:töntä luonnonkumia. Tretorn Base Mid Winter -kumisaappaat on helppo pukea ja riisua. Tuotetiedot: Päällinen: PVC:tön luonnonkumi Välipohja: EVA Ulkopohja: Kumi (1)
      Tretorn Basic Mid Winter, lasten kumisaappaat
      • 07392136920875
      1
    • Salomon X-Ultra GTX, nuorten retkeilykengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133323771.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123354519.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172602356.jpg?ts=1
      Salomon Salomon X-Ultra GTX, nuorten retkeilykengät X-Ultra GTX, nuorten retkeilykengät X-Ultra GTX, nuorten retkeilykengät X-Ultra GTX Jr on maastoon varreton ulkoilujalkine, jonka pohjarakenne on mukavan taipuisa ja valmistettu muotoon ruiskutetusta EVA-vaahtomuovista. GORE-TEX® Extended Comfort Footwear on teknologinen ratkaisu, joka varmistaa sen, että jalat pysyvät kuivina ja liikahöyryt pääsevät haihtumaan. Erinomaiset maastokengät ympärivuotiseen ulkoiluun ja retkeilyyn. Tuotetiedot: - Parin paino: 250 g/ UK 35 K - Päällinen: Tekstiili + synteettinen materiaali - Kalvo: Gore-Tex® Extended Comfort Footwear - Välipohja: Ruiskutettu EVA - Ulkopohja: Non Marking Contagrip®, High Traction Contagrip® Muut Ominaisuudet: - Malli: Quicklace+ kengännauhoja varten tasku - Suojavahvistukset: Kantakuppi, synteettinen varvassuoja - Varsi: Nilkkamalli (1)
      Salomon X-Ultra GTX, nuorten retkeilykengät
      • 00889645175461
      1
    • Viking Istind Talvisaappaat, Mid Blue/Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104335200.jpg?ts=1
      Viking Viking Istind Talvisaappaat, Mid Blue/Black Istind Talvisaappaat, Mid Blue/Black Istind Talvisaappaat, Mid Blue/Black Vikingin hienot Istind-kengät pitävät jalat lämpimänä kovimmillakin talvipakkasilla. Kengät on valmistettu kevyestä ja hyvin eristävästä Elastopanista, ja niissä on todella lämmin villa- ja polyesterivuori. Elastopan kierrätettävää materiaalia, joka ei sisällä PCV:tä ja joka on 2,5 lämpimämpää kuin tavallinen PU-muovi. Kengät on helppo pukea ja riisua joustavan nauhan ja tarranauhojen ansiosta, ja niiden pohjallinen on irrotettava. Kiitos kenkien kestävien materiaalien ja varmaa pitoa antavan kumipohja, kengät sopivat täydellisesti kylmiin päiviin. Materiaali: Päällinen: Kangas. Vuori: Villasekoite. Pohja: Kumi. Väri: Musta/sininen. Koko-ohje (sisämitta): Koko 25 157 mm Koko 26 164 mm Koko 27 171 mm Koko 28 178 mm Koko 29 184 mm Koko 30 191 mm Koko 31 198 mm Koko 32 205 mm Koko 33 213 mm Koko 34 220 mm Koko 35 227 mm Koko 36 235 mm Koko 37 242 mm Koko 38 249 mm (1)
      Viking Istind Talvisaappaat, Mid Blue/Black
      • 07054976906364
      1
    • min
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 105.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 105.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 105.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 105.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 105.90
    • info@vertaa.fi