x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Timberland Saappaat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Timberland Saappaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Timberland Saappaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Timberland Saappaat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/117681410.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/129109918.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234604450.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227846859.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214201055.jpg?ts=1
Timberland Timberland Saappaat Saappaat Saappaat (1)
  • 00761020879891
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Harmaa, Beige, Ruskea
    • Materiaalit: Nahka, Nupukki, Kumi, Tekstiili
    • Koron korkeus (cm): 3 cm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kengän koko: 39
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset, Naiset
    • Koron korkeus: Matala (0 - 2.5 cm)
  • Tekniset tiedot
    • Pohjallisen materiaali: Tekstiili
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • Koko
    • Vaatteen koko: 39
  • Materiaali
    • Kengänpohjan materiaali: Kumi
  • 103.48 103.48 EUR 1
    1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      103.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Viking Lapsi - Beito GTX Winter Boots Plum - 31 EU - Purple
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216341223.jpg?ts=1
      Viking Viking Lapsi - Beito GTX Winter Boots Plum - 31 EU - Purple Lapsi - Beito GTX Winter Boots Plum - 31 EU - Purple Lapsi - Beito GTX Winter Boots Plum - 31 EU - Purple Viking Footwear Junior's Beito Gore-Tex ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Viking Lapsi - Beito GTX Winter Boots Plum - 31 EU - Purple
      • 07054977732771
      1
      deal
    • Tretorn Arch Hybrid Junior
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242692266.jpg?ts=1
      Tretorn Tretorn Arch Hybrid Junior Arch Hybrid Junior Arch Hybrid Junior Tretornin Arch Hybrid Junior ovat lämpimät ja vesitiiviit talvikengät lapsille. (1)
      Tretorn Arch Hybrid Junior
      • 07333250517633
      1
      deal
    • Tretorn Arch Hybrid Jr Nilkkurit, Black 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221117057.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221867837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221711779.jpg?ts=1
      Tretorn Tretorn Arch Hybrid Jr Nilkkurit, Black 31 Arch Hybrid Jr Nilkkurit, Black 31 Arch Hybrid Jr Nilkkurit, Black 31 Tretornin tyylikkäät nilkkurit on suunniteltu kylmiin ja sateisiin päiviin. Täysin vedenpitävissä talvikengissä on lämmin, pileevuori, jotta lapsen jalat pysyvät sekä kuivina että lämpiminä talvisäässä. Nilkkurien päällinen on valmistettu lämpöä eristävästä neopreenista ja niiden kärki ja kantapää on vahvistettu luonnonkumilla, joka ei sisällä PVC:tä. Kengät suljetaan helposti takaosan vetoketjulla. - Lämmin vuori - Eristää lämpöä - Sataprosenttisen vedenpitävät - Vedenpitävä vetoketju (1)
      Tretorn Arch Hybrid Jr Nilkkurit, Black 31
      • 07392136939556
      1
    • Hi-tec Thunder II WP, nuorten talvikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207416046.jpg?ts=1
      Hi-tec Hi-tec Thunder II WP, nuorten talvikengät Thunder II WP, nuorten talvikengät Thunder II WP, nuorten talvikengät Lämpimät ja mukavat talvikengät, joissa on vettä hylkivä päällinen. Sisäpuolella on lämmin ja mukava vuori. Hi-Tec Thunder WP -kengät ovat joustavat talvikengät, jossa on liukumaton ulkopohja, joka pitää hyvin alustalla. Päällä on kolme käytännöllistä tarranauhaa, joiden avulla kengät on helppo kiristää sekä pukea ja riisua. Pehmustettu läppä ja varsi tekevät kengistä mukavammat. (1)
      Hi-tec Thunder II WP, nuorten talvikengät
      • 05054142366680
      1
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 26 (26)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 103.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 103.48
    • info@vertaa.fi