x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Viking Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Viking Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Viking Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Viking Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236842861.jpg?ts=1
Viking Viking Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30 Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30 Montebello High GTX Warm Talvikengät, Black, 30 Vikingin tukevat Montebello-talvikengät. Puolikorkea varsi, vedenkestävä GORE-TEX-kalvo ja pehmeä vuori pitävät lapsen jalat kuivina ja lämpiminä talvisäässä. Kumiset ulkopohjat antavat hyvän pidon liukkaalla kelillä. (1)
  • 07054977717945
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 58.74 77.80 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Montebello on lämmin ja tukeva, urbaanin ympäristön inspiroima lasten talvikenkä. Sisällä on pehmeä ja eristävä vuori, joka pitää pienet ...
      58.74, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Vikingin tukevat Montebello-talvikengät. Puolikorkea varsi, vedenkestävä GORE-TEX-kalvo ja pehmeä vuori pitävät lapsen jalat kuivina ja l...77.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Kavat Voxna Talvisaappaat, Black 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203669046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221868164.jpg?ts=1
      Kavat Kavat Voxna Talvisaappaat, Black 27 Voxna Talvisaappaat, Black 27 Voxna Talvisaappaat, Black 27 Kavat Voxna WP ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Kavat Voxna Talvisaappaat, Black 27
      • 07332717256498
      1
      deal
    • Kavat Yxhult XC Talvikengät, Black, 21
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167044826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162846261.jpg?ts=1
      Kavat Kavat Yxhult XC Talvikengät, Black, 21 Yxhult XC Talvikengät, Black, 21 Yxhult XC Talvikengät, Black, 21 Klassiset Yxhult-kengät ovat yksi Kavatin suosituimmista kenkämalleista, ja niitä on valmistettu jo 70-luvulta asti. Näiden kenkien suosiota selittänee niiden kestävyys, ajaton muotoilu ja materiaalit, jotka eivät vaadi huoltoa. Kengät on valmistettu Kavatin suositusta Cross Country -nahasta, joka on käsitelty vettä ja likaa hylkiväksi, hengittäväksi ja erittäin kestäväksi. Kengissä on lisäksi teipatut saumat, jotta lapsen jalat pysyvät kuivina myös räntäsateessa. Kengät puetaan helposti tarranauharemmien avulla, ja niissä on reilusti kuvioidut polyuretaanipohjat, joilla pysyy pystyssä myös liukkailla keleillä. Kengissä on lämpöä eristävä villasekoitevuori ja myös irrotettava pohjallinen on valmistettu pehmeästä villasekoitteesta. (1)
      Kavat Yxhult XC Talvikengät, Black, 21
      • 07332717388687
      2
    • Kavat Kids' Yxhult XC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167044826.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162846261.jpg?ts=1
      Kavat Kavat Kids' Yxhult XC Kids' Yxhult XC Kids' Yxhult XC Kavat Kids' Yxhult XC ovat lämminvuorilliset nilkkurit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Kavat Kids' Yxhult XC
      • 07332717388731
      2
    • Viking Ebba WP Talvikengät, Antiquerose, 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162846316.jpg?ts=1
      Viking Viking Ebba WP Talvikengät, Antiquerose, 26 Ebba WP Talvikengät, Antiquerose, 26 Ebba WP Talvikengät, Antiquerose, 26 Viking Ebba WP -talvikengät on valmistettu vedenkestävästä ja vahvasta materiaalista. Kenkien ulkopuoli on tehty vedenkestävällä kalvolla varustellusta nahkasta ja niiden pehmeä tekoturkisvuori pitää lapsen jalat lämpiminä koko talven ajan. Kenkien nauhat klassisilla metallisilmukoilla tekevät niiden säätämisestä helppoa, jolloin oikean istuvuuden löytäminen on yksinkertaista. Jalkineiden sivuilla on myös vetoketjut, jotka helpottavat niiden riisumista. EVA-kumista valmistetut ulkopohjat antavat niille hyvän pidon liukkaallakin pinnalla. Lämpötilaa säätelevien sisäpohjallisten ansiosta lapsen jalat eivät kuumene tai kylmene liikaa. (1)
      Viking Ebba WP Talvikengät, Antiquerose, 26
      • 07054977478266
      1
    • min
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 80.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 80.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 80.80
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 67.73
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 67.73
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 67.73
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 58.74
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 58.74
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 58.74
    • info@vertaa.fi