x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Adidas Superstar Shoes

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Adidas Superstar Shoes
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Adidas Superstar Shoes
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Adidas Superstar Shoes
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231319650.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152201934.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201432009.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231415924.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231116803.jpg?ts=1
Adidas Adidas Superstar Shoes Superstar Shoes Superstar Shoes Lastenkengät adidas SUPERSTAR J Valkoinen Saatavana tyttöjen kokoja. 38 2/3 Tämä tuote on suunniteltu Primebluen avulla. Päällinen on valmistettu 50 % kierrätysmateriaalista GRS-standardin mukaisesti. Ilman uutta polyesteriä. / : (1)
  • 04062056493362
5
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset, Naiset
    • Kengän koko: 38 2/3
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Moniväri, Valkoinen
    • Kengän varren tyyppi: Matalavartinen
    • Materiaalit: Nahka
    • Koron korkeus (cm): 0 cm
  • Tekniset tiedot
    • Urheilulaji: Vapaa-aika
  • 56.48 76.35 EUR 5
    5
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      56.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Spartoo.fi Spartoo.fi
      Lastenkengät adidas SUPERSTAR J Valkoinen Saatavana tyttöjen kokoja. 38 2/3 Tämä tuote on suunniteltu Primebluen avulla. Päällinen on val...
      58.14, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: 6-reikäinen nyöritys, Pro...69.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Babyshop.fi Babyshop.fi
      adidas Originals Lapsi - Casual Sneakers - Update your little ones footwear collection this season with the Superstar Sneakers in White a...74.95, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Top4Football.fi Top4Football.fi
      Koodi fv3139 - Koko 38,7 EU | 5,5 UK | 6Y US | 23,8 CM.76.35, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222690718.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 27 Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 27 Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 27 Vedenpitävät Kuova WP -lenkkarit Leafiltä heijastavilla yksityiskohdilla. Kengissä on irrotettavat pohjalliset ja kärkivahvikkeet. Kevyissä kengissä on hyvä pito! (1)
      Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 27
      • 07333100168503
      2
    • Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222690658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224119473.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 35 Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 35 Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 35 Vedenpitävät Kuova WP -lenkkarit Leafiltä. Niissä on irrotettavat pohjalliset, heijastavat yksityiskohdat ja kärkivahvike. Kengät ovat kevyet, ja niissä on hyvä pito. Päällinen: verkkokangas, PU, kumi Vuori: verkkokangas Pohjat: phylon, kestomuovi (1)
      Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 35
      • 07333100168848
      2
    • Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222690718.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 35 Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 35 Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 35 Vedenpitävät Kuova WP -lenkkarit Leafiltä heijastavilla yksityiskohdilla. Kengissä on irrotettavat pohjalliset ja kärkivahvikkeet. Kevyissä kengissä on hyvä pito! (1)
      Leaf Kuova WP Lenkkarit, Blue, Koko 35
      • 07333100168589
      2
    • Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222690658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224119473.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 27 Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 27 Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 27 Vedenpitävät Kuova WP -lenkkarit Leafiltä. Niissä on irrotettavat pohjalliset, heijastavat yksityiskohdat ja kärkivahvike. Kengät ovat kevyet, ja niissä on hyvä pito. Päällinen: verkkokangas, PU, kumi Vuori: verkkokangas Pohjat: phylon, kestomuovi (1)
      Leaf Kuova WP Lenkkarit, Leopard, Koko 27
      • 07333100168763
      2
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
    • Väri (va_ri):
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 70.65
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 55.92
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.92
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.92
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 70.65
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.65
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 71.85
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 60.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 60.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 60.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 60.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 74.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 56.48
    • info@vertaa.fi