x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    CMP Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • CMP Altak 2.0 30q9674k Trail Running Shoes Harmaa EU 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222546562.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak 2.0 30q9674k Trail Running Shoes Harmaa EU 28 Altak 2.0 30q9674k Trail Running Shoes Harmaa EU 28 Altak 2.0 30q9674k Trail Running Shoes Harmaa EU 28 (1)
      CMP Altak 2.0 30q9674k Trail Running Shoes Harmaa EU 28
      • 08057153319543
      1
      most_sold
      45.89 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973307.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 29 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 29 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 29 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 29
      • 08058329923625
      1
      57.80 EUR
    • CMP Altak Wp 2.0 39q4794k Trail Running Shoes Musta EU 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229366904.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak Wp 2.0 39q4794k Trail Running Shoes Musta EU 26 Altak Wp 2.0 39q4794k Trail Running Shoes Musta EU 26 Altak Wp 2.0 39q4794k Trail Running Shoes Musta EU 26 (1)
      CMP Altak Wp 2.0 39q4794k Trail Running Shoes Musta EU 26
      • 08057153551066
      1
      58.39 EUR
    • CMP Rigel Low Urheilukengät, Grey/Red Flou 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973302.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132184525.jpg?ts=1
      CMP CMP Rigel Low Urheilukengät, Grey/Red Flou 28 Rigel Low Urheilukengät, Grey/Red Flou 28 Rigel Low Urheilukengät, Grey/Red Flou 28 Tyylikkäät Rigel-urheilukengät CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kiristysnyörit, joiden avulla niiden istuvuutta saa säädettyä helposti. Kengissä on tukevat, kestävät ja kuvioidut ulkopohjat, jotka pitävät erinomaisesti erilaisilla alustoilla. Kengissä on kätevät kärkivahvikkeet. (1)
      CMP Rigel Low Urheilukengät, Grey/Red Flou 28
      • 08055199415458
      1
      55.80 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973307.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 26 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 26 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 26 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 26
      • 08058329923410
      1
      57.80 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973292.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 26 Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 26 Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 26 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 26
      • 08058329923427
      1
      57.80 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973292.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 25 Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 25 Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 25 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Pink 25
      • 08058329923359
      1
      57.80 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Indigo/Orange 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973306.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Indigo/Orange 25 Altak WP Lenkkarit, Indigo/Orange 25 Altak WP Lenkkarit, Indigo/Orange 25 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Indigo/Orange 25
      • 08056381605220
      1
      57.80 EUR
    • CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144973307.jpg?ts=1
      CMP CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 25 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 25 Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 25 Tyylikkäät nahasta ja synteettisestä materiaalista valmistetut lenkkarit CMP-tuotemerkiltä. Kengissä on kanta- ja kärkivahvikkeet. Kenkien istuvuutta saa säädettyä sopivaksi kätevien kiristysnyörien avulla. Kuvioidut ulkopohjat tarjoavat erinomaisen pidon erilaisilla alustoilla. (1)
      CMP Altak WP Lenkkarit, Navy/Mint/Orange 25
      • 08058329923342
      1
      57.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 37 € (budget)
      • 37 € - 44 € (price_2)
      • 44 € - 56 € (price_3)
      • ≥ 56 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31-33 (31_33)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Batman (batman)
      • Billieblush (billieblush)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bonprix (bonprix)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Duffy (duffy)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • FAB LAB (fab_lab)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • GBB (gbb)
      • Globe (globe)
      • Gulliver (gulliver)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heelys (heelys)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kickers (kickers)
      • Kimberfeel (kimberfeel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Migant (migant)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo (minymo)
      • Miraculous (miraculous)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • O'Neill (o_neill)
      • Paez (paez)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sinner (sinner)
      • SKECHERS (skechers)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spiderman (spiderman)
      • Sprox (sprox)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Umbro (umbro)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victoria (victoria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wilson (wilson)
      • Woodline (woodline)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air VaporMax (nike_air_vapormax)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike ROSHE (nike_roshe)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Tennis Classic (nike_tennis_classic)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma ST Runner (puma_st_runner)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi