x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Columbia Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Columbia Children's Drainmaker IV Lenkkarit, Stormy Blue/ Yellow 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134512807.jpg
      Columbia Columbia Children's Drainmaker IV Lenkkarit, Stormy Blue/ Yellow 28 Children's Drainmaker IV Lenkkarit, Stormy Blue/ Yellow 28 Children's Drainmaker IV Lenkkarit, Stormy Blue/ Yellow 28 Tyylikkäät lasten lenkkarit Columbialta. Nämä hybridikengät kuivuvat nopeasti ja käyvät mahtavasti niin liikuntatunneille kuin kouluun. Kengät on valmistettu verkkokankaasta ja synteettisestä materiaalista, mikä tekee niistä hyvin hengittävät sekä kevyet. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista pehmeitä niin kävellessä kuin juostessa. Kiristettävät nyörit tekevät kengistä helpot pukea ja riisua. Kuvioidut Omni-Grip-pohjat pitävät erinomaisesti maata vasten. (1)
      Columbia Children's Drainmaker IV Lenkkarit, Stormy Blue/ Yellow 28
      • 00191455962736
      1
      most_sold
      50.80 EUR
    • Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134962759.jpg
      Columbia Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 31 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 31 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 31 Tyylikkään modernit kengät Columbialta. Kengät on valmistettu verkkokankaasta, mikä tekee niistä kevyet ja hyvin hengittävät. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista miellyttäviä läpi päivän. Kengissä on valetut EVA-ulkopohjat. (1)
      Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 31
      • 00192290306594
      1
      35.80 EUR
    • Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134962759.jpg
      Columbia Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 29 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 29 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 29 Tyylikkään modernit kengät Columbialta. Kengät on valmistettu verkkokankaasta, mikä tekee niistä kevyet ja hyvin hengittävät. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista miellyttäviä läpi päivän. Kengissä on valetut EVA-ulkopohjat. (1)
      Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 29
      • 00192290306570
      1
      35.80 EUR
    • Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134962759.jpg
      Columbia Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 30 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 30 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 30 Tyylikkään modernit kengät Columbialta. Kengät on valmistettu verkkokankaasta, mikä tekee niistä kevyet ja hyvin hengittävät. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista miellyttäviä läpi päivän. Kengissä on valetut EVA-ulkopohjat. (1)
      Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 30
      • 00192290306587
      1
      35.80 EUR
    • Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134962759.jpg
      Columbia Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 25 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 25 Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 25 Tyylikkään modernit kengät Columbialta. Kengät on valmistettu verkkokankaasta, mikä tekee niistä kevyet ja hyvin hengittävät. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista miellyttäviä läpi päivän. Kengissä on valetut EVA-ulkopohjat. (1)
      Columbia Children's Spinner Kengät, Nothern Lights 25
      • 00192290306600
      1
      35.80 EUR
    • Columbia Youth Drainmaker IV Kengät, Stormy Blue/Yellow 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134307134.jpg
      Columbia Columbia Youth Drainmaker IV Kengät, Stormy Blue/Yellow 32 Youth Drainmaker IV Kengät, Stormy Blue/Yellow 32 Youth Drainmaker IV Kengät, Stormy Blue/Yellow 32 Näyttävät Columbia-merkin lenkkarit. Nämä hybridikengät kuivuvat nopeasti ja käyvät erinomaisesti niin liikuntatunnille kuin kouluun. Kenkien päällisessä on verkkokangasta sekä synteettistä materiaalia, mikä tekee niistä hyvin hengittävät sekä kevyet. Kengissä on vaimentavat Techlite-välipohjat, jotka tekevät askelista miellyttäviä niin kävellessä kuin juostessa. Kiristettävät nyörit tekevät pukemisesta ja riisumisesta vaivatonta. Kenkien kuvioidut Omni-Grip-kumipohjat tarjoavat tukevan pidon. (1)
      Columbia Youth Drainmaker IV Kengät, Stormy Blue/Yellow 32
      • 00192290101779
      1
      50.80 EUR
    • Columbia Spinner Kengät Lapset, harmaa/punainen US 4 | EU 35 2019 Vapaa-ajan kengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166500690.jpg
      Columbia Columbia Spinner Kengät Lapset, harmaa/punainen US 4 | EU 35 2019 Vapaa-ajan kengät Spinner Kengät Lapset, harmaa/punainen US 4 | EU 35 2019 Vapaa-ajan kengät Spinner Kengät Lapset, harmaa/punainen US 4 | EU 35 2019 Vapaa-ajan kengät Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Rakenne: Low Cut; Pintamateriaalin tyyppi: verkko, synteettinen; Pohjan tyyppi: muovi; Pohja: EVA formed; Välipohja: Techlite; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Yhteensopivuus jäärautojen kanssa: ei sovellu jäärautoihin; Paino pareittain: 154 g; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Columbia Spinner Kengät Lapset, harmaa/punainen US 4 | EU 35 2019 Vapaa-ajan kengät
      • 00192290182624
      1
      deal
      45.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44.5 (44_5)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Globe (globe)
      • Gola (gola)
      • Gulliver (gulliver)
      • Halti (halti)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Los Angeles (adidas_los_angeles)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi