x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Emerica lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 11.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133518270.jpg
      Emerica Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 11.5 US Romero Laced High Shoes brown Koko 11.5 US Romero Laced High Shoes brown Koko 11.5 US Romero Laced High on Emerican tiimin Leo Romeron itsensä suunnittelema, testaama ja 100 % hyväksymä.Romero Laced High on todellinen korkeavartinen skeittikenkä, joka tarjoaa parempaa suojaa ja tukea nilkalle. Siinä onn matalaprofiilinen cupsole-pohja joka parantaa lautatuntumaa sekä tiheästä kumiseoksesta valmistetut insertit, jotka maksimoivat pidon ja kestävyyden Ilttiä vakauttava siiveke tarjoaa jämerän istuvuuden, kun päädyt tositoimiin OminaisuudetLeo Romeron Pro-malliKorkeavartinen prof... (1)
      Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 11.5 US
      • 00889262597240
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 10.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133518270.jpg
      Emerica Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 10.0 US Romero Laced High Shoes brown Koko 10.0 US Romero Laced High Shoes brown Koko 10.0 US Romero Laced High on Emerican tiimin Leo Romeron itsensä suunnittelema, testaama ja 100 % hyväksymä.Romero Laced High on todellinen korkeavartinen skeittikenkä, joka tarjoaa parempaa suojaa ja tukea nilkalle. Siinä onn matalaprofiilinen cupsole-pohja joka parantaa lautatuntumaa sekä tiheästä kumiseoksesta valmistetut insertit, jotka maksimoivat pidon ja kestävyyden Ilttiä vakauttava siiveke tarjoaa jämerän istuvuuden, kun päädyt tositoimiin OminaisuudetLeo Romeron Pro-malliKorkeavartinen prof... (1)
      Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 10.0 US
      • 00889262597158
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 13.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133518270.jpg
      Emerica Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 13.0 US Romero Laced High Shoes brown Koko 13.0 US Romero Laced High Shoes brown Koko 13.0 US Romero Laced High on Emerican tiimin Leo Romeron itsensä suunnittelema, testaama ja 100 % hyväksymä.Romero Laced High on todellinen korkeavartinen skeittikenkä, joka tarjoaa parempaa suojaa ja tukea nilkalle. Siinä onn matalaprofiilinen cupsole-pohja joka parantaa lautatuntumaa sekä tiheästä kumiseoksesta valmistetut insertit, jotka maksimoivat pidon ja kestävyyden Ilttiä vakauttava siiveke tarjoaa jämerän istuvuuden, kun päädyt tositoimiin OminaisuudetLeo Romeron Pro-malliKorkeavartinen prof... (1)
      Emerica Romero Laced High Shoes brown Koko 13.0 US
      • 00889262597301
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 45 € (price_35_45)
      • 45 € - 55 € (price_45_55)
      • ≥ 55 € (price_55)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 1 (nike_air_max_1)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Vans Chapman (vans_chapman)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi