x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Esprit lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 37
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575704.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 37 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 37 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 37 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat vaaleanpunaiset ja niitä koristaa maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 37
      • 04059602963011
      1
      most_sold
      32.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Off White 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575718.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Off White 33 Filou Camou Kengät, Off White 33 Filou Camou Kengät, Off White 33 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat valkoiset ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Off White 33
      • 04059602962878
      1
      32.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Off White 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575718.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Off White 35 Filou Camou Kengät, Off White 35 Filou Camou Kengät, Off White 35 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat valkoiset ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Off White 35
      • 04059602962892
      1
      32.80 EUR
    • Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99707015.jpg
      Esprit Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 32 Filoubooti Camo Kengät, Off White 32 Filoubooti Camo Kengät, Off White 32 Tyylikkäät ESPRIT-tennarit, jotka kääntävät katseita! Kengät ovat valkeat ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat, tarranauhakiinnitys sekä hyvän pidon tarjoava kumipohja. Tässäpä vasta näyttävä jalkinevalinta kevät- ja kesäpäiviin! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Väri: Valkoinen, harmaa. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38... (1)
      Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 32
      • 04059602963165
      1
      33.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575704.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 33 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 33 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 33 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat vaaleanpunaiset ja niitä koristaa maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 33
      • 04059602962977
      1
      32.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Off White 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575718.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Off White 31 Filou Camou Kengät, Off White 31 Filou Camou Kengät, Off White 31 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat valkoiset ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Off White 31
      • 04059602962854
      1
      32.80 EUR
    • Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99707015.jpg
      Esprit Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 33 Filoubooti Camo Kengät, Off White 33 Filoubooti Camo Kengät, Off White 33 Tyylikkäät ESPRIT-tennarit, jotka kääntävät katseita! Kengät ovat valkeat ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat, tarranauhakiinnitys sekä hyvän pidon tarjoava kumipohja. Tässäpä vasta näyttävä jalkinevalinta kevät- ja kesäpäiviin! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Väri: Valkoinen, harmaa. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38... (1)
      Esprit Filoubooti Camo Kengät, Off White 33
      • 04059602963172
      1
      33.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Off White 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575718.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Off White 32 Filou Camou Kengät, Off White 32 Filou Camou Kengät, Off White 32 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat valkoiset ja niitä koristaa hopeanvärinen maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Off White 32
      • 04059602962861
      1
      32.80 EUR
    • Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575704.jpg
      Esprit Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 32 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 32 Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 32 Nämä kauniit kengät ovat todellinen katseenvangitsija! Kengät ovat vaaleanpunaiset ja niitä koristaa maastokuvio. Kengissä on nauhat sekä hyvän pidon antava pohja. Ne ovat täydelliset kevät- ja kesäjalkineet! Materiaali: Ulkopinta: Polyuretaani. Vuori: Tekstiili. Ulkopohja: Kumi. Kokotaulukko (jalan pituus): 31 19,119,8 cm 32 19,820,5 cm 33 20,521,1 cm 34 21,121,8 cm 35 21,822,5 cm 36 22,523,1 cm 37 23,123,8 cm 38 24,525,1 cm 39 25,125,8 cm (1)
      Esprit Filou Camou Kengät, Pink Fuchsia 32
      • 04059602962960
      1
      32.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18.5 (18_5)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Gap (gap)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lotto (lotto)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lulu (lulu)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mols (mols)
      • Mustang (mustang)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Pax (pax)
      • Pepino (pepino)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZIG ZAG (zig_zag)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma ST Runner (puma_st_runner)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Classic Slip-On (vans_classic_slip_on)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip On (vans_slip_on)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi