x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    New balance 420

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • New Balance 420 Tennarit, Pigment, 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152647309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150137401.jpg
      New Balance New Balance 420 Tennarit, Pigment, 30 420 Tennarit, Pigment, 30 420 Tennarit, Pigment, 30 New Balancen tyylikkäiden tennareiden päällisessä yhdistyvät pehmeä mokkanahka ja hengittävä verkkokangas, ja kenkien muotoilu tekee kenkien pukemisesta ja riisumisesta helppoa. Kuvioitu kumipohja takaa pidon ja vaimentaa iskuja alustasta riippumatta. Kengissä on tarranauhakiinnitys, jonka avulla kenkien istuvuutta voi säätää vaivattomasti. (1)
      New Balance 420 Tennarit, Pigment, 30
      • 00194182295894
      1
      most_sold
      55.80 EUR
    • New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201431940.jpg
      New Balance New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Koodi 776250-20-010 - Koko 26 EU | 8,5 UK | 9 US | 16 CM. (1)
      New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010
      • 00194182257885
      1
      64.85 EUR
    • New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201429484.jpg
      New Balance New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Koodi 776250-20-005 - Koko 23,5 EU | 6,5 UK | 7 US | 14 CM. (1)
      New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • 00194182274097
      1
      64.85 EUR
    • New Balance 420 Tennarit, Pigment, 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152647309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150137401.jpg
      New Balance New Balance 420 Tennarit, Pigment, 28 420 Tennarit, Pigment, 28 420 Tennarit, Pigment, 28 New Balancen tyylikkäiden tennareiden päällisessä yhdistyvät pehmeä mokkanahka ja hengittävä verkkokangas, ja kenkien muotoilu tekee kenkien pukemisesta ja riisumisesta helppoa. Kuvioitu kumipohja takaa pidon ja vaimentaa iskuja alustasta riippumatta. Kengissä on tarranauhakiinnitys, jonka avulla kenkien istuvuutta voi säätää vaivattomasti. (1)
      New Balance 420 Tennarit, Pigment, 28
      • 00194182295863
      1
      55.80 EUR
    • New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201429484.jpg
      New Balance New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Koodi 776250-20-005 - Koko 22,5 EU | 5,5 UK | 6 US | 13 CM. (1)
      New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • 00194182274073
      1
      64.85 EUR
    • New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201429484.jpg
      New Balance New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Kengät New Balance IV420 776250-20-005 Koodi 776250-20-005 - Koko 25 EU | 7,5 UK | 8 US | 15 CM. (1)
      New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-005
      • 00194182274110
      1
      64.85 EUR
    • New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201431940.jpg
      New Balance New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Kengät New Balance IV420 776250-20-010 Koodi 776250-20-010 - Koko 23,5 EU | 6,5 UK | 7 US | 14 CM. (1)
      New Balance Kengät New Balance IV420 776250-20-010
      • 00194182257847
      1
      64.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44.5 (44_5)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Globe (globe)
      • Gola (gola)
      • Gulliver (gulliver)
      • Halti (halti)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Los Angeles (adidas_los_angeles)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi