x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    28 Puma Ignite lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Puma Ignite Flash Evoknit PS Kengät, Black 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131067315.jpg
      Puma Puma Ignite Flash Evoknit PS Kengät, Black 28 Ignite Flash Evoknit PS Kengät, Black 28 Ignite Flash Evoknit PS Kengät, Black 28 Näyttävät lasten jalkineet Pumalta. Urheilulliset kengät on valmistettu tekstiilistä ja niissä on pitävä kumipohja. Kantapään IGNITE-vahvikkeet tekevät kengistä mukavat jalassa ja ne mukautuvat kengännauhojen avulla jalalle sopiviksi. Ne ovat erinomaiset arkikengät! (1)
      Puma Ignite Flash Evoknit PS Kengät, Black 28
      • 04060978905277
      1
      40.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Champion (champion)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Esprit (esprit)
      • GBB (gbb)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Merrell (merrell)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • North (north)
      • Pablosky (pablosky)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
    • Hinta (price):
      • < 34 € (budget)
      • 34 € - 41 € (price_2)
      • 41 € - 51 € (price_3)
      • ≥ 51 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi