x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    35 Nike Baskets Revolution 4 lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nike Revolution 4 GS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106231057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142966975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140127270.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140127274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140127271.jpg
      Nike Nike Revolution 4 GS Revolution 4 GS Revolution 4 GS Minimaalista muotoilua. Maksimaalista mukavuutta. Boys' Nike Revolution 4 (GS) Running Shoe tulee minimaalisella designillä ja on valmistettu yhden kerroksen kevyestä verkkokankaasta. Kengässä on minimaalinen, saumaton rakenne ja pehmeä vaahto jalan alla joka tarjoaa mullistavaa mukavuutta. Verkkopäällinen tarjoaa optimaalista hengittävyyttä. Pehmeä kumipohja tarjoaa kevyttä, reagoivaa vaimennusta. Värjäämättömät kumipohjat tarjoavat erinomaista pitoa. Syvät flex-urat edistävät luonnollista l... (1)
      Nike Revolution 4 GS
      • 00885259430422
      • Nik0634001000002
      • 413-00-00080_36
      1
      39.80 EUR
    • Nike Revolution 4 GS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106231057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142966975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95590543.jpg
      Nike Nike Revolution 4 GS Revolution 4 GS Revolution 4 GS Minimaalista muotoilua. Maksimaalista mukavuutta. Boys' Nike Revolution 4 (GS) Running Shoe tulee minimaalisella designillä ja on valmistettu yhden kerroksen kevyestä verkkokankaasta. Kengässä on minimaalinen, saumaton rakenne ja pehmeä vaahto jalan alla joka tarjoaa mullistavaa mukavuutta. Verkkopäällinen tarjoaa optimaalista hengittävyyttä. Pehmeä kumipohja tarjoaa kevyttä, reagoivaa vaimennusta. Värjäämättömät kumipohjat tarjoavat erinomaista pitoa. Syvät flex-urat edistävät luonnollista l... (1)
      Nike Revolution 4 GS
      • 00885259430873
      • 413-00-00080_36.5
      • Nik0634001000003
      1
      39.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • AVENGERS (avengers)
      • Batman (batman)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Cars (cars)
      • Champion (champion)
      • Diadora (diadora)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Emoji (emoji)
      • Esprit (esprit)
      • GBB (gbb)
      • GUESS (guess)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Munich (munich)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • New Balance (new_balance)
      • North (north)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top Wing (top_wing)
      • Treksta (treksta)
      • Trolls (trolls)
      • Victoria (victoria)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi