x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    38 Lacoste Carnaby

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039516.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 38 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 38 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 38 Klassiset lasten Lacoste-kengät, joissa on hieman tavallista korkeampi varsi. Kengät on valmistettu tekonahasta ja niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori sekä pitävät kumipohjat. Nauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi ja vetoketjut tekevät niistä helpot pukea ja riisua. Kenkien syrjiä koristavat kontrastiväriset Lacoste-logot. Nämä kengät ovat tyylikkäät kevät- ja kesäjalkineet! (1)
      Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 38
      • 05012123119519
      1
      deal
      64.80 EUR
    • Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039566.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 38 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 38 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 38 Klassiset lasten Lacoste-kengät, joissa on hieman tavallista korkeampi varsi. Kengät on valmistettu tekonahasta ja niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori sekä pitävät kumipohjat. Nauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi ja vetoketjut tekevät niistä helpot pukea ja riisua. Kenkien syrjiä koristavat kontrastiväriset Lacoste-logot. Nämä kengät ovat tyylikkäät kevät- ja kesäjalkineet! (1)
      Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 38
      • 05012123119434
      1
      deal
      64.80 EUR
    • Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039640.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 38 Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 38 Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 38 Tyylikkäät Lacosten kengät, joita koristaa leikkisä krokotiilikuvio. Kengät on valmistettu tekstiilistä ja tekonahasta, niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori ja niiden ulkopohja on pitävää kumia. Kengännauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi. Ne ovat näyttävät arkikengät kevät- ja kesäsäille! (1)
      Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 38
      • 05012123181172
      1
      deal
      58.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Melton (melton)
      • Merrell (merrell)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 33 € (budget)
      • 33 € - 38 € (price_33_38)
      • 38 € - 52 € (price_38_52)
      • ≥ 52 € (price_52)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Tubular (adidas_tubular)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Chapman (vans_chapman)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi