x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    38 Puma Ignite lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Puma Ignite Flash Evoknit Metallic Jr Tennarit, Pink 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138013475.jpg
      Puma Puma Ignite Flash Evoknit Metallic Jr Tennarit, Pink 38 Ignite Flash Evoknit Metallic Jr Tennarit, Pink 38 Ignite Flash Evoknit Metallic Jr Tennarit, Pink 38 Puman sporttiset tennarit, joissa on moderni muotoilu. Tennareiden päällinen on valmistettu hengittävästä mesh-kankaasta ja pohja on hyvää pitoa antavaa kumia. Kenkä tuntuu todella mukavalta jalassa ja sen istuvuutta voi säätää sopivaksi nauhojen avulla sekä takana olevalla lipareella. Viimeisen silauksen kengille antaa kimalteleva lanka, joka koristaa kenkiä. Nämä kengät sopivat sekä arkeen että urheiluun! (1)
      Puma Ignite Flash Evoknit Metallic Jr Tennarit, Pink 38
      • 04060979072848
      • 192470-02/5
      1
      deal
      40.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Ugg (ugg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 40 € (price_35_40)
      • 40 € - 55 € (price_40_55)
      • ≥ 55 € (price_55)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 1 (nike_air_max_1)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Vans Chapman (vans_chapman)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi