x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    39 Lacoste Carnaby lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039566.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 39 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 39 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 39 Klassiset lasten Lacoste-kengät, joissa on hieman tavallista korkeampi varsi. Kengät on valmistettu tekonahasta ja niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori sekä pitävät kumipohjat. Nauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi ja vetoketjut tekevät niistä helpot pukea ja riisua. Kenkien syrjiä koristavat kontrastiväriset Lacoste-logot. Nämä kengät ovat tyylikkäät kevät- ja kesäjalkineet! (1)
      Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Navy 39
      • 05012123119441
      1
      55.80 EUR
    • Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039516.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 39 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 39 Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 39 Klassiset lasten Lacoste-kengät, joissa on hieman tavallista korkeampi varsi. Kengät on valmistettu tekonahasta ja niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori sekä pitävät kumipohjat. Nauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi ja vetoketjut tekevät niistä helpot pukea ja riisua. Kenkien syrjiä koristavat kontrastiväriset Lacoste-logot. Nämä kengät ovat tyylikkäät kevät- ja kesäjalkineet! (1)
      Lacoste Carnaby Evo Mid 3181 Kengät, White/Red 39
      • 05012123119526
      1
      55.80 EUR
    • Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132039640.jpg
      Lacoste Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 39 Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 39 Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 39 Tyylikkäät Lacosten kengät, joita koristaa leikkisä krokotiilikuvio. Kengät on valmistettu tekstiilistä ja tekonahasta, niissä on ilmankiertoa lisäävä verkkovuori ja niiden ulkopohja on pitävää kumia. Kengännauhoja kiristämällä kengät mukautuvat sopiviksi. Ne ovat näyttävät arkikengät kevät- ja kesäsäille! (1)
      Lacoste Carnaby Evo 318 Kengät, White/Pink 39
      • 05012123181189
      1
      50.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • AVENGERS (avengers)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Cars (cars)
      • Champion (champion)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Emoji (emoji)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Munich (munich)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • New Balance (new_balance)
      • North (north)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top Wing (top_wing)
      • Treksta (treksta)
      • Trolls (trolls)
      • Victoria (victoria)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi