x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    39 Puma Smash lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Puma Smash V2 BKL Patent Jr Tennarit, White 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134963007.jpg
      Puma Puma Smash V2 BKL Patent Jr Tennarit, White 39 Smash V2 BKL Patent Jr Tennarit, White 39 Smash V2 BKL Patent Jr Tennarit, White 39 Puman ihanat ja tyylikkäät tennarit on valmistettu kestävästä nahasta. Niissä on hieman tavallista leveämmät nauhat, jotka takaavat hyvän istuvuuden. Lisäksi sisäpohjallinen on pehmeää SoftFoam+ -materiaalia, joka tuntuu mukavalta jalassa. Täydelliset arkikengät, joissa todella on sitä jotain! (1)
      Puma Smash V2 BKL Patent Jr Tennarit, White 39
      • 04060979031067
      1
      40.80 EUR
    • Puma Smash V2 SD Jr Kengät, Peacoat 39
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134558259.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146168545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153561505.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092871.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092867.jpg
      Puma Puma Smash V2 SD Jr Kengät, Peacoat 39 Smash V2 SD Jr Kengät, Peacoat 39 Smash V2 SD Jr Kengät, Peacoat 39 Klassiset lasten kengät Pumalta. Tyylikkäät kengät on valmistettu kestävästä mokasta ja niissä on nahkaisia yksityiskohtia sekä tukevat kumipohjat. Tarranauhojen avulla kengät istuvat tukevasti jalassa. Niiden avulla viimeistelet asukokonaisuuden kuin asukokonaisuuden! (1)
      Puma Smash V2 SD Jr Kengät, Peacoat 39
      • 04059505138912
      • PUM0650001000007
      1
      40.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • AVENGERS (avengers)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobux (bobux)
      • Cars (cars)
      • Champion (champion)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Emoji (emoji)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Munich (munich)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • New Balance (new_balance)
      • North (north)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimmer and Shine (shimmer_and_shine)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spiderman (spiderman)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Wings (super_wings)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top Wing (top_wing)
      • Treksta (treksta)
      • Trolls (trolls)
      • Victoria (victoria)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi