x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    39.5 lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Timberland Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117157732.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146869900.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149862169.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/67488731.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128407738.jpg
      Timberland Timberland Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT Brown Saatavana poikien kokoja. 39 1/2. . Lasten > Poikien > Kengät > Bootsit. -5% koodilla SYKTAL19. (2)
      Timberland Lastenkengät Timberland 6 IN PREMIUM WP BOOT
      • 00885778899854
      • 346381000030
      • 2984128
      1
      deal
      107.80 EUR
    • Timberland Londyn 6" Shoes black nubuck Koko 6.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106174228.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/86648909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105322092.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/83651336.jpg
      Timberland Timberland Londyn 6" Shoes black nubuck Koko 6.5 US Londyn 6" Shoes black nubuck Koko 6.5 US Londyn 6" Shoes black nubuck Koko 6.5 US Naisten klassiset saappaat Timberlandilta: Londyn 6"Katutyyliä korotettuna (kirjaimellisesti) Londyn 6" on Timberlandin suunnittelema saapas, joka sopii täydellisesti niin toimistolle kuin ulkoiluunkin. Sisäpuolen kiila tuo sinulle hieman lisäpituutta, kun taas vankka nahkapäällinen ja urheilullinen ulkopohja maksimoi mukavuuden. Koko päivän. OminaisuudetNaisten saappaat TimberlandiltaUrheilullinen ukopohja on suunniteltu pitoa ajatellenPäällisen laadukas nupukkinahka Leather Working Group Si... (1)
      Timberland Londyn 6" Shoes black nubuck Koko 6.5 US
      • 00190851628321
      • 00190851628000
      • 00190851628482
      • 00190851628161
      • 00190851628406
      • 00190851628246
      • 585137191
      • 585137142
      • 585137162
      • 585137184
      • 585137147
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 45 € (price_35_45)
      • 45 € - 55 € (price_45_55)
      • ≥ 55 € (price_55)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 1 (nike_air_max_1)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Vans Chapman (vans_chapman)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi