x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jack Wolfskin Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155547281.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 33 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 33 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 33 Jack Wolfskinin lenkkarit sopivat hyvin sekä arkikäyttöön että vaellukseen. Lenkkareissa hyvän tuntuman antavat, paksut kumipohjat ja perinteiset kengännauhat, joilla istuvuuden säätö sujuu vaivattomasti. (1)
      Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 33
      • 04060477434698
      1
      most_sold
      45.80 EUR
    • Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155547281.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165671465.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 31 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 31 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 31 Jack Wolfskinin lenkkarit sopivat hyvin sekä arkikäyttöön että vaellukseen. Lenkkareissa hyvän tuntuman antavat, paksut kumipohjat ja perinteiset kengännauhat, joilla istuvuuden säätö sujuu vaivattomasti. (1)
      Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 31
      • 04060477434728
      • 04060477434742
      • 04060477434674
      • 04060477434766
      1
      45.80 EUR
    • Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 35
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155547281.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 35 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 35 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 35 Jack Wolfskinin lenkkarit sopivat hyvin sekä arkikäyttöön että vaellukseen. Lenkkareissa hyvän tuntuman antavat, paksut kumipohjat ja perinteiset kengännauhat, joilla istuvuuden säätö sujuu vaivattomasti. (1)
      Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 35
      • 04060477434711
      1
      45.80 EUR
    • Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155547281.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 32 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 32 Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 32 Jack Wolfskinin lenkkarit sopivat hyvin sekä arkikäyttöön että vaellukseen. Lenkkareissa hyvän tuntuman antavat, paksut kumipohjat ja perinteiset kengännauhat, joilla istuvuuden säätö sujuu vaivattomasti. (1)
      Jack Wolfskin Coogee Low Lenkkarit, Dark Grey/Rose, 32
      • 04060477434681
      1
      45.80 EUR
    • Jack Wolfskin Cascade Low Lenkkarit, Black/Blue, 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164323442.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173452898.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Cascade Low Lenkkarit, Black/Blue, 28 Cascade Low Lenkkarit, Black/Blue, 28 Cascade Low Lenkkarit, Black/Blue, 28 Jack Wolfskinin sporttisissa lenkkareissa on verkkokangaspäällinen, joka hengittää hyvin. Kuvioidut kumipohjat vaimentavat iskuja joka askeleella ja takaavat hyvän pidon monenlaisilla alustoilla. Lenkkarit on koristeltu merkin klassisella tassulogolla. (1)
      Jack Wolfskin Cascade Low Lenkkarit, Black/Blue, 28
      • 04060477455921
      1
      40.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Gulliver (gulliver)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mustang (mustang)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi