x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Leaf Kids' Borre

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Leaf Kids' Borre
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Leaf Kids' Borre
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Leaf Kids' Borre
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156061842.jpg?ts=1
Leaf Leaf Kids' Borre Kids' Borre Kids' Borre Leaf Kids' Borre ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
  • 07333100090309
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt
    • Kengän koko: 30
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • 37.80 39.80 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Leafin urheilulliset lenkkarit suljetaan helposti kahdella tarranauhalla. Ulkopohjat on valmistettu phylonista ja TPR-kumista, joka vaime...37.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Leaf Kids' Borre ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille.39.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • SKECHERS Tennarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143821691.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151622533.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117159108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187311631.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187311629.jpg?ts=1
      SKECHERS SKECHERS Tennarit Tennarit Tennarit Design: Pehmustettu sisäpohjallinen, Vahvistettu kantapää; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Mesh; Ekstrat: Valaistuksella, Himmeä; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      SKECHERS Tennarit
      • 00192283235382
      1
    • Adidas Roguera Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173863959.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157896008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157929521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156185984.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157929525.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Roguera Shoes Roguera Shoes Roguera Shoes (1)
      Adidas Roguera Shoes
      • 04062059303804
      1
    • Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169652421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227909062.jpg?ts=1
      Nike Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 (1)
      Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2
      • 00194502482959
      1
    • Kappa Kickoff Oc K Shoes Musta EU 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165966184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203293058.jpg?ts=1
      Kappa Kappa Kickoff Oc K Shoes Musta EU 27 Kickoff Oc K Shoes Musta EU 27 Kickoff Oc K Shoes Musta EU 27 (1)
      Kappa Kickoff Oc K Shoes Musta EU 27
      • 04056142612331
      1
    • min
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
    • info@vertaa.fi