x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Leaf Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    120 - 8
    • Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156361414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141808724.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 28 Skalka LED-lenkkarit, Lilac 28 Skalka LED-lenkkarit, Lilac 28 Leafin upeissa lenkkareissa on valoja, jotka välkkyvät kävellessäsi. Kengät suljetaan helposti tarranauhoilla. Ulkopohjat on valmistettu phylonista ja kumista, joka vaimentaa iskuja ja antaa hyvän pidon. - Kengissä on sisäänrakennetut litiumparistot (ei vaihdettavissa) (1)
      Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 28
      • 07333100100879
      1
      37.80 EUR
    • Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156361414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141808724.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 25 Skalka LED-lenkkarit, Lilac 25 Skalka LED-lenkkarit, Lilac 25 Leafin upeissa lenkkareissa on valoja, jotka välkkyvät kävellessäsi. Kengät suljetaan helposti tarranauhoilla. Ulkopohjat on valmistettu phylonista ja kumista, joka vaimentaa iskuja ja antaa hyvän pidon. - Kengissä on sisäänrakennetut litiumparistot (ei vaihdettavissa) (1)
      Leaf Skalka LED-lenkkarit, Lilac 25
      • 07333100100848
      1
      37.80 EUR
    • Leaf Kids' Hamar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156061843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132125185.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kids' Hamar Kids' Hamar Kids' Hamar Leaf Kids' Hamar ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Leaf Kids' Hamar
      • 07333100116542
      1
      64.80 EUR
    • Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213556655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144886306.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 29 Cabra High Tennarit, Black Camo, 29 Cabra High Tennarit, Black Camo, 29 Leafin korkeavartisissa Cabra-tennareissa on kumiset ulkopohjat, jotka takaavat hyvän tuntuman monenlaisilla alustoilla. Tekonahasta valmistetut lenkkarit ovat helpot pukea jalkaan joustavan nyörityksen ja tarranauhan avulla. (1)
      Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 29
      • 07333100090705
      1
      30.80 EUR
    • Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213556655.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144886306.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 30 Cabra High Tennarit, Black Camo, 30 Cabra High Tennarit, Black Camo, 30 Leafin korkeavartisissa Cabra-tennareissa on kumiset ulkopohjat, jotka takaavat hyvän tuntuman monenlaisilla alustoilla. Tekonahasta valmistetut lenkkarit ovat helpot pukea jalkaan joustavan nyörityksen ja tarranauhan avulla. (1)
      Leaf Cabra High Tennarit, Black Camo, 30
      • 07333100090712
      1
      30.80 EUR
    • Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152517138.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 29 Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 29 Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 29 Leafin upeissa lenkkareissa on valoja, jotka välkkyvät kävellessäsi. Kengät suljetaan helposti tarranauhoilla. Ulkopohjat on valmistettu phylonista ja kumista, joka vaimentaa iskuja ja antaa hyvän pidon. - Kengissä on sisäänrakennetut litiumparistot (ei vaihdettavissa) (1)
      Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 29
      • 07333100137349
      1
      37.80 EUR
    • Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 28
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156038660.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 28 Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 28 Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 28 Leafin upeissa lenkkareissa on valoja, jotka välkkyvät kävellessäsi. Kengät suljetaan helposti tarranauhoilla. Ulkopohjat on valmistettu phylonista ja kumista, joka vaimentaa iskuja ja antaa hyvän pidon. - Kengissä on sisäänrakennetut litiumparistot (ei vaihdettavissa) (1)
      Leaf Skalka LED-lenkkarit, Silver/Pink, 28
      • 07333100137332
      1
      37.80 EUR
    • Leaf Kasuri WP Mid Välikausikengät, Leopard, 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213556611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203438988.jpg?ts=1
      Leaf Leaf Kasuri WP Mid Välikausikengät, Leopard, 34 Kasuri WP Mid Välikausikengät, Leopard, 34 Kasuri WP Mid Välikausikengät, Leopard, 34 Leafin tyylikkäät Kasuri-välikausikengät on varustettu vedenkestävällä ITC-kalvolla, joka pitää lapsen jalat kuivina. Kengät sujahtavat jalkaan sukkelaan kätevällä tarranauhakiinnityksellä. Kengän kumikärki pidentää tuotteen käyttöikää ja pehmeä sisäpohja lisää mukavuutta. (1)
      Leaf Kasuri WP Mid Välikausikengät, Leopard, 34
      • 07333100160439
      1
      57.80 EUR
    1 5
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31-33 (31_33)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Achile (achile)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Andre (andre)
      • Armistice (armistice)
      • Asics (asics)
      • Bensimon (bensimon)
      • Biomecanics (biomecanics)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • Chicco (chicco)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Duffy (duffy)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • FAB LAB (fab_lab)
      • Feiyue (feiyue)
      • FILA (fila)
      • GBB (gbb)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Gulliver (gulliver)
      • Heelys (heelys)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kavat (kavat)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kickers (kickers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Migant (migant)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Novesta (novesta)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paez (paez)
      • Palladium (palladium)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redskins (redskins)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Robeez (robeez)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scarpa (scarpa)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • SKECHERS (skechers)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Umbro (umbro)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Veja (veja)
      • Victoria (victoria)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wilson (wilson)
      • Woden (woden)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Dualtone Racer (nike_dualtone_racer)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike ROSHE (nike_roshe)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Tennis Classic (nike_tennis_classic)
      • Puma BASKET (puma_basket)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Sk8-Mid (vans_sk8_mid)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi