x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Luca & Lola Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142403.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 25 Fondi Tennarit, Blue 25 Fondi Tennarit, Blue 25 Matalavartiset Luca & Lola -tennarit, joissa on kauniit leveät nauhat. Kengissä on poimutettu pohja sekä mesh-kankaasta valmistettu sisäpuoli. Materiaali: 100 % polyuretaania. Koko-opas (sisämitat): 20 131 mm 21 140 mm 22 144 mm 23 153 mm 24 157 mm 25 165 mm 26 169 mm 27 177 mm 28 186 mm 29 194 mm 30 198 mm 31 207 mm 32 215 mm 33 219 mm 34 227 mm 35 231 mm (1)
      Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 25
      • 05400532783641
      1
      most_sold
      19.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 27 Catania Tennarit, Black 27 Catania Tennarit, Black 27 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 27
      • 05400532372951
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 21
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142403.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 21 Fondi Tennarit, Blue 21 Fondi Tennarit, Blue 21 Matalavartiset Luca & Lola -tennarit, joissa on kauniit leveät nauhat. Kengissä on poimutettu pohja sekä mesh-kankaasta valmistettu sisäpuoli. Materiaali: 100 % polyuretaania. Koko-opas (sisämitat): 20 131 mm 21 140 mm 22 144 mm 23 153 mm 24 157 mm 25 165 mm 26 169 mm 27 177 mm 28 186 mm 29 194 mm 30 198 mm 31 207 mm 32 215 mm 33 219 mm 34 227 mm 35 231 mm (1)
      Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 21
      • 05400532783603
      1
      19.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 21
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 21 Catania Tennarit, Black 21 Catania Tennarit, Black 21 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 21
      • 05400532372838
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 22
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 22 Catania Tennarit, Black 22 Catania Tennarit, Black 22 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 22
      • 05400532372852
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 22
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142403.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 22 Fondi Tennarit, Blue 22 Fondi Tennarit, Blue 22 Matalavartiset Luca & Lola -tennarit, joissa on kauniit leveät nauhat. Kengissä on poimutettu pohja sekä mesh-kankaasta valmistettu sisäpuoli. Materiaali: 100 % polyuretaania. Koko-opas (sisämitat): 20 131 mm 21 140 mm 22 144 mm 23 153 mm 24 157 mm 25 165 mm 26 169 mm 27 177 mm 28 186 mm 29 194 mm 30 198 mm 31 207 mm 32 215 mm 33 219 mm 34 227 mm 35 231 mm (1)
      Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 22
      • 05400532783610
      1
      19.80 EUR
    • Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142403.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 30 Fondi Tennarit, Blue 30 Fondi Tennarit, Blue 30 Matalavartiset Luca & Lola -tennarit, joissa on kauniit leveät nauhat. Kengissä on poimutettu pohja sekä mesh-kankaasta valmistettu sisäpuoli. Materiaali: 100 % polyuretaania. Koko-opas (sisämitat): 20 131 mm 21 140 mm 22 144 mm 23 153 mm 24 157 mm 25 165 mm 26 169 mm 27 177 mm 28 186 mm 29 194 mm 30 198 mm 31 207 mm 32 215 mm 33 219 mm 34 227 mm 35 231 mm (1)
      Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 30
      • 05400532783696
      1
      19.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 26 Catania Tennarit, Black 26 Catania Tennarit, Black 26 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 26
      • 05400532372937
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142403.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 26 Fondi Tennarit, Blue 26 Fondi Tennarit, Blue 26 Matalavartiset Luca & Lola -tennarit, joissa on kauniit leveät nauhat. Kengissä on poimutettu pohja sekä mesh-kankaasta valmistettu sisäpuoli. Materiaali: 100 % polyuretaania. Koko-opas (sisämitat): 20 131 mm 21 140 mm 22 144 mm 23 153 mm 24 157 mm 25 165 mm 26 169 mm 27 177 mm 28 186 mm 29 194 mm 30 198 mm 31 207 mm 32 215 mm 33 219 mm 34 227 mm 35 231 mm (1)
      Luca & Lola Fondi Tennarit, Blue 26
      • 05400532783658
      1
      19.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 24
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178650588.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 24 Catania Tennarit, Black 24 Catania Tennarit, Black 24 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 24
      • 05400532372890
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 20 Catania Tennarit, Black 20 Catania Tennarit, Black 20 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 20
      • 05400532372814
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 23
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 23 Catania Tennarit, Black 23 Catania Tennarit, Black 23 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 23
      • 05400532372876
      1
      37.80 EUR
    • Luca & Lola Catania Tennarit, Black 25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119142386.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145484224.jpg?ts=1
      Luca & Lola Luca & Lola Catania Tennarit, Black 25 Catania Tennarit, Black 25 Catania Tennarit, Black 25 Luca & Lolan hienoissa Catania-lenkkareissa on glitterikoristeet sivuilla. Kengät on valmistettu tyylikkäästä keinonahasta, ja niissä on vahvikkeet varpaiden kohdalla, pehmeä vuori sekä kätevät narut sopivan istuvuuden takaamiseksi. Materiaali: PU. Vuori: Kangas. Ulkopohja: Kumi. Väri: Musta. Koko-ohje (sisämitta): Koko 20 131 mm Koko 21 140 mm Koko 22 144 mm Koko 23 153 mm Koko 24 157 mm Koko 25 165 mm Koko 26 169 mm Koko 27 177 mm Koko 28 186 mm Koko 29 194 mm Koko 30 198 mm Koko... (1)
      Luca & Lola Catania Tennarit, Black 25
      • 05400532372913
      1
      37.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Asics (asics)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Batman (batman)
      • Bensimon (bensimon)
      • Billieblush (billieblush)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Donsje Amsterdam (donsje_amsterdam)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Duffy (duffy)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Esprit (esprit)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feiyue (feiyue)
      • FILA (fila)
      • Finn Comfort (finn_comfort)
      • FitFlop (fitflop)
      • GBB (gbb)
      • Globe (globe)
      • Gola (gola)
      • Gulliver (gulliver)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heelys (heelys)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kimberfeel (kimberfeel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Liniex (liniex)
      • Little Champs (little_champs)
      • Lowa (lowa)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Melissa (melissa)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Migant (migant)
      • Miraculous (miraculous)
      • New Balance (new_balance)
      • Novesta (novesta)
      • O'Neill (o_neill)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paez (paez)
      • Palladium (palladium)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • SKECHERS (skechers)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Treksta (treksta)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Umbro (umbro)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Victoria (victoria)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wilson (wilson)
      • Woodline (woodline)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Forest Grove (adidas_forest_grove)
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Switch (adidas_switch)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse One Star (converse_one_star)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Dualtone Racer (nike_dualtone_racer)
      • Nike Dunk (nike_dunk)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike ROSHE (nike_roshe)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Tennis Classic (nike_tennis_classic)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma ST Runner (puma_st_runner)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Old Skool Platform (vans_old_skool_platform)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip-on (vans_slip_on)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Graafinen (graafinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi