x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lurchi Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Lurchi Tennarit 'Marcos'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154629003.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Marcos' Tennarit 'Marcos' Tennarit 'Marcos' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Mesh, Veluurinahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Väriblokit; Design: Vahvistettu kantapää, Kontarastiväriset sisäkkeet; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Pehmustettu varren reuna (1)
      Lurchi Tennarit 'Marcos'
      • 04051886795760
      • LUR0070001000010
      1
      most_sold
      49.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Dominik'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154667720.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Dominik' Tennarit 'Dominik' Tennarit 'Dominik' Design: Profiilipohja, Vahvistettu kantapää, Kontarastiväriset sisäkkeet; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Label patch/label flag, Rei'itys, Joustava pohja (1)
      Lurchi Tennarit 'Dominik'
      • 04051886706377
      • LUR0069001000010
      1
      deal
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Dominik'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171216644.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Dominik' Tennarit 'Dominik' Tennarit 'Dominik' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Varvassuoja, Koristeommel; Kuvio: Väriblokit; Ekstrat: Kontrastisaumat, Mesh-vuori, Pehmustettu varren reuna, Joustava pohja, Liukumattomat pohjat, Rei'itys, Merkkilappupainatus (1)
      Lurchi Tennarit 'Dominik'
      • 04051886706520
      • LUR0106001000005
      1
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'BRUCE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172767916.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'BRUCE' Tennarit 'BRUCE' Tennarit 'BRUCE' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Sileä nahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, Kontarastiväriset sisäkkeet, Kantapääläppä, Koristeommel; Ekstrat: Pehmeä kangas, Joustava pohja, Liukumattomat pohjat, Rei'itys, Pehmustettu varren reuna, Mesh-vuori, Label Print, Kontrastisaumat (1)
      Lurchi Tennarit 'BRUCE'
      • 04051887075823
      • LUR0068003000001
      1
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'BRUCE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153131335.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'BRUCE' Tennarit 'BRUCE' Tennarit 'BRUCE' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka, Veluurinahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Lurchi Tennarit 'BRUCE'
      • 04057697813198
      • LUR0068001000008
      1
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Matthias-Tex'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158102761.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Matthias-Tex' Tennarit 'Matthias-Tex' Tennarit 'Matthias-Tex' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Design: Kantapääläppä, Materiaalisekoitus, Vahvistettu kantapää, Kontrastivuori, Profiilipohja; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Pehmustettu varren reuna, Joustava pohja, Label patch/label flag, Kontrastisaumat, Mesh-vuori, Verkko-/mesh-sisäkkeet (1)
      Lurchi Tennarit 'Matthias-Tex'
      • 04051887229318
      • LUR0075001000002
      1
      deal
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Tanita'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154669337.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Tanita' Tennarit 'Tanita' Tennarit 'Tanita' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka, Tekstiili; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Design: Tarrakiinnitys, Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen, Profiilipohja, Kontrastivuori; Ekstrat: Kontrastisaumat, Pehmustettu varren reuna, Laajuus säädettävissä, Applikaatiot, Joustava pohja, Liukumista estävä; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Lurchi Tennarit 'Tanita'
      • 04051886800648
      • LUR0060001000001
      1
      deal
      64.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Sibbi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156788208.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Sibbi' Tennarit 'Sibbi' Tennarit 'Sibbi' Design: Tarrakiinnitys, 3-reikäinen nyöritys; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Materiaali: Veluurinahka; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Joustava pohja, Metallisilmukka, Applikaatiot, Kontrastisaumat; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Lurchi Tennarit 'Sibbi'
      • 04051886802055
      • LUR0043002000003
      1
      deal
      74.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'Sibell'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151777090.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'Sibell' Tennarit 'Sibell' Tennarit 'Sibell' Kuvio: Yksivärinen; Design: 4-reikäinen nyöritys, Kontrastivuori, Profiilipohja; Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Metallisilmukka, Applikaatiot, Kimalteleva, Joustava pohja, Pehmustettu varren reuna; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Lurchi Tennarit 'Sibell'
      • 04051886798853
      • LUR0042001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Lurchi Tennarit 'YENNI'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154606482.jpg
      Lurchi Lurchi Tennarit 'YENNI' Tennarit 'YENNI' Tennarit 'YENNI' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nyöritys, Tarrakiinnitys, Pehmustettu sisäpohjallinen; Ekstrat: Joustava pohja, Applikaatiot; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Lurchi Tennarit 'YENNI'
      • 04051886799843
      • LUR0048001000002
      1
      deal
      74.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Globe (globe)
      • Gulliver (gulliver)
      • Halti (halti)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino (pepino)
      • Playshoes (playshoes)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Veja (veja)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Synteettinen (nahka_synteettinen)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tekstiili/Keinonahka (tekstiili_keinonahka)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi