x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reef lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Reef Voyage Desert Shoes black Koko 10.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133530705.jpg
      Reef Reef Voyage Desert Shoes black Koko 10.0 US Voyage Desert Shoes black Koko 10.0 US Voyage Desert Shoes black Koko 10.0 US Reef Voyage Desert -saappaat naisille - matkaa minne vain!Naisten Reef Voyage Desert -kengät on tehty modernille matkaajalle. Niissä on käytetty vedenpitävää nahkaa, vettä kestävää mokkaa sekä Reefin palkittua Swellular-teknologiaa, joten ne ovat monipuolisimmat Reefin koskaan valmistamat kengät. Reef Voyage -kengät on valmistettu vesiystävällisistä materiaaleista modernilla designilla. MIkään seikkailu ei ole liian hurja näille kengille. Tunne muotoillun pohjallisen ja kaarituen välitön muka... (1)
      Reef Voyage Desert Shoes black Koko 10.0 US
      • 00191477818318
      1
      deal
      44.95 EUR
    • Reef Voyage Desert Shoes black Koko 9.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133530705.jpg
      Reef Reef Voyage Desert Shoes black Koko 9.5 US Voyage Desert Shoes black Koko 9.5 US Voyage Desert Shoes black Koko 9.5 US Reef Voyage Desert -saappaat naisille - matkaa minne vain!Naisten Reef Voyage Desert -kengät on tehty modernille matkaajalle. Niissä on käytetty vedenpitävää nahkaa, vettä kestävää mokkaa sekä Reefin palkittua Swellular-teknologiaa, joten ne ovat monipuolisimmat Reefin koskaan valmistamat kengät. Reef Voyage -kengät on valmistettu vesiystävällisistä materiaaleista modernilla designilla. MIkään seikkailu ei ole liian hurja näille kengille. Tunne muotoillun pohjallisen ja kaarituen välitön muka... (1)
      Reef Voyage Desert Shoes black Koko 9.5 US
      • 00191477818073
      1
      deal
      44.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Champion (champion)
      • Columbia (columbia)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reef (reef)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tenson (tenson)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 40 € (price_35_40)
      • 40 € - 55 € (price_40_55)
      • ≥ 55 € (price_55)
    • Malli (group):
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 1 (nike_air_max_1)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Vans Chapman (vans_chapman)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Kiristysnyöri (kiristysnyo_ri)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen polyuretaani (TPU) (termoplastinen_polyuretaani_tpu_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi