x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ryhmä Hau Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ryhmä Hau Tennarit, Navy, 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190787370.jpg
      Ryhmä Hau Ryhmä Hau Tennarit, Navy, 30 Tennarit, Navy, 30 Tennarit, Navy, 30 Ryhmä Haun tennarit ovat kesän ja syksyn mukavimmat kengät. Kahden leveän tarranauhan ansiosta ne istuvat varmasti hyvin jalassa. Kulutusta kestävä pohja vaimentaa iskuja tehokkaasti, joten kengissä kelpaa leikkiä ja juoksennella. (1)
      Ryhmä Hau Tennarit, Navy, 30
      • 05400950859478
      1
      most_sold
      25.80 EUR
    • Ryhmä Hau LED-lenkkarit, White, 29
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175577864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178041465.jpg
      Ryhmä Hau Ryhmä Hau LED-lenkkarit, White, 29 LED-lenkkarit, White, 29 LED-lenkkarit, White, 29 Ryhmä Hau -kuvioiduissa lenkkareissa on vilkkuvilla valoilla varustetut ulkopohjat. Kenkien päällinen on tekonahkaa ja verkkokangasta, vuori sileää verkkokangasta ja pohjat phylonia ja kumia. Kengät on helppo sujauttaa jalkaan tarranauhojen ja joustavan nyörityksen avulla. (1)
      Ryhmä Hau LED-lenkkarit, White, 29
      • 05400950407976
      1
      25.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Gulliver (gulliver)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mustang (mustang)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi